trbot

Když jste poprvé bez dítěte aneb moje nejrychlejší nákupy v životě..

Od té doby, co jsem se vrátila z porodnice jsem si udělala výlet maximálně tak do Lidlu na nákup, abych se dostala mezi lidi. Za prvé mi žádný větší “mejdan” příliš neumožňoval zdravotní stav a za druhé – kvůli šestinedělí jsem malou nechtěla brát mezi větší množství lidí.

Teď ovšem manžel přišel s nabídkou, která se neodmítá. A to, že rád pohlídá naši holčičku, abych si zašla nakoupit nějaké oblečení nebo na kafe s kamarádkami (a nezmagořila podle něj). Vzhledem k tomu, že jsem nutně potřebovala kraťasy, žabky a nějaké volnější oblečení, protože oblečky (jde především o kraťasy) které jsem před těhotenstvím stopro nemohla nosit já, ale nejspíš nějaká mrcha s velikostí 34 až 36, bylo nutné se poohlédnout po něčem pro normální lidi, co jsou po porodu, volila jsem místo kámošek nákupy. Sorry holky, že jsem se neozvala!

Takže: Udělala jsem ze sebe člověka. Chápej – dala jsem si jen řasenku a rtěnku (na make up nebyl čas) a když mě muž ohodnotil slovy: “Tyjo, mám zpátky svoji manželku. Teď už bych ti dal i pusu,” vzala jsem si klíčky od auta, kreditku a stopadesát kartiček od různých obchodů.  S mužem jsem se kostrbatě loučila se slovy: “Kdyby náhodou tooohlee, tak nooo tooo jakoo too..” Já jsem normálně koktala a to tak aniž by to normální člověk přeluštil. Muž mě, popadající se smíchy za břicho, skoro násilím tlačil k autu a tak jsem usedla, nastartovala a jela. Ve zpětném zrcátku jsem ještě naposled zkontrolovala, jestli k našemu domu neletí meteorit nebo tak něco. Neletěl! A kdyby jo – ježiši, co bych s tím jako asi tak udělala?! Bruce Willis bohužel nejsem!

Přijela jsem na Černý Most (máme ho autem jen pár minut cesty) a začal maraton!  :yahoo: Potřebovala jsem nakoupit nejen oblečení, ale také milion věcí v lékárně a také jsem nám chtěla vyzvednout nějaký oběd. Přestože jsem zjistila, že absolutně nemám páru o tom, jakou mám velikost a naivně jsem sahala po kraťasech vel.38, musím říct, že i tak to byly úplně nejrychlejší nákupy v mém životě!! A dokonce, !DO-KON-CE! jsem si koupila i plavky, které běžně nakupuju třeba 14 dní!!! Během deseti minut jsem v prvním obchodě koupila šaty, žabky, triko, plavky!! Ve druhém obchodě během 5 minut dvoje kraťasy! Lékárna, pečivo, čtivo pro muže, jídlo a jela jsem zpátky domů! Ještě teď jsem úplně zpocená!

ccm

A na fotografii se směju jen proto, že už jsem na eskalátorech, které vedly k parkovišti, kde jsem měla auto! :D A doma? Dům stál na svém místě, manžel se válel s dcerkou na gauči a vítal mě slovy:“Mateřská je pohoda!” 

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

3 Komentáře

  • MOJE NEJRYCHLEJŠÍ NÁKUPY | MLADABOLESLAV.CZ
    11.7.2016 - 16:02

  • Tip pro ženy: Aby muž pochopil, co mateřská obnáší.. – Matky v nesnázích
    9.9.2016 - 7:21

  • Kvůli tajné lásce do cvokhausu?! – Matky v nesnázích
    1.12.2016 - 7:02

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)