12670686_1098610690190045_2217684377135532300_n

Andrea Verešová: Co vzkazuje maminkám?

Mluví se o ní nejčastěji jako o královně luxusu, která si potrpí na přepych. A proč taky ne, když si to může dovolit. I Andrea je ale obyčejná žena, která miluje, když může běhat se svými dětmi po zahradě a plnit si tu nádhernou roli, roli maminky. V rozhovoru pro Matky v nesnázích poodhalila kousek soukromí, které se skrývá za zdmi jejich rodinného paláce.

Pro spoustu lidí jste jen modelkou na podpatcích v drahých róbách. Vy jste ale také dvojnásobná maminka, která na svém Facebooku dává i tipy na své recepty. Jak často se vlastně setkáváte s předsudky, kdy si vás lidé nedokážou představit v té roli maminky, která si s dětmi hraje na zahradě?

Tak to bude asi vždycky. Jsou lidi, kteří vás tak chtějí vidět a neumí si vás představit jinak. Pro mě je zásadní, že dělám to, co pokládám za správné a přirozené, protože mateřství a role matky je pro mě automatická. Takže já si to doma užívám. Není to nucené a není to nic co bych hrála nebo dělala z povinnosti a opravdu jsem za to vděčná, naplňuje mě to. To je opravdu nejlépe strávená doba. Čas a energie, kterou věnujete tomu dítěti, je nejlepší investicí ve vašem životě. Já s nimi dělám ráda i úkoly nebo je doprovázím je na kroužky. To jsou věci, které dělám skutečně s radostí. To, že pořád pracuji a mám v rámci modelingu hodně zakázek, beru jako takové ovoce. Snažím se ale v těchto dvou světech najít rovnováhu, abych stíhala rodinu.

Nemáte toho zrovna málo. ;-) A navíc, vaše děti prý nejsou žádní peciválové. Mají docela hodně aktivit, pokud vím.

Ony jsou nesmírně akční, lyžují a jezdí i na snowboardech. Jsou to živly, ale myslím, že v té zdravé formě. Chodí na karate, gymnastiku, mažoretky, společenské tance a doma jsou pořád venku, na zahradě, mají rádi kolo, skateboardy. Jsem za to strašně ráda, protože je to lepší než sedět doma u televize.

Jste ráda, že nevyužívají tolik moderní technologie jako jsou videohry ?

Ona je výhoda toho, kde bydlíme. Že nebydlíme přímo v Praze, ale v Přešticích u Plzně, takže tam si myslím, že ten styl života je pořád ještě jinej. Tam skutečně lidi milují pohybovat se venku, děti se rády potkávají. Kolikrát k nám přijde na zahradu pět, deset dětí, jsou tam velká parta a vymýšlejí lumpárny. Je to krásné. Myslím, že to pravé dětství si mají děti užít skutečně venku než li u televize nebo počítače.. Jsem ráda, že nemusím děti k ničemu nutit nebo přemlouvat. Zatím je to spontánní a naprosto přirozené, že dávají přednost pohybu, sportu a přírodě.

Vrátím se k tomu počtu dětí, co k vám chodí na návštěvu. Jak to vypadá, když se jich u vás sejde deset? :unsure:  

No vypadá to docela zajímavě. Je rušno (smích). Já jsem ale ráda! Většinou jsou hodní, musím to zaklepat. Nikdy jsem neměla žádnou komplikaci. Každý si vymyslí nějakou zábavu – třeba na trampolínách a nebo vybíjenou. A já si to kolikrát užívám s nimi.

Skoro to až zní, jako by vám přišlo, že máte svých dětí málo. Neplánujete ten svůj klan rozšířit, když si společnost tolika dětí tolik užíváte? ;-)  

Nevyhýbám se tomu. Ještě uvidíme. ;-) Možná si nějakého benjamínka pořídíme. To je ve hvězdách… :scratch:

Vyjmenovala jste u svých dětí spoustu aktivit. Je některá, kterou milují ze všeho nejvíce?

Hrozně rádi se mnou vaří a pečou. To je opravdu baví. A když máme spolu volnou chvíli, tak všichni vymýšlíme, co spolu uvaříme nebo upečeme. Teď se mnou dělali i klasické řízky. Vanesska zkoušela už i svíčkovou a říkala mi: „Maminko já se jí musím naučit, abych jí dělala takhle dobrou jako ty.“ Děláme spolu ale i ovesnou kaši nebo palačinky. Jsou velcí pomocníci. Hrozně si to užívají. :heart:

A vy? Dovedete si představit, že byste byla jen s nimi doma?

Někdo je šťastný jenom doma. Podle mě je ale naplnění a seberealizace pro ženu nesmírně důležité. Aby se žena rozvíjela a mohla rozdávat lásku dál rodině. Já mám štěstí, že mám k tomu i práci, která mě baví. Vadí mi takové ty předsudky, kdy si lidé myslí, že když je ženě přes třicet a má už děti, tak by měla sedět s hadrem v kuchyni a nebo být poslušnou ženou v domácnosti, nosit vytahané tepláky a nosit neatraktivní věci. Nezapomínejte, že jste ženy, mějte se rády, dopřejte si čas i pro sebe. Třeba i v podobě obyčejné koupele. ;-)   :rose:

DĚKUJEME ANDREO!

veres

Foto: Facebook A. Verešové

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 618 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)