M-T-16-201

Zjistit pohlaví potomka takhle? Spadnete ze židle! :D

Tak jsem se probírala internetem, protože nám jedna ze čtenářek napsala připomínku k našemu kalendáři početí  https://matkyvnesnazich.cz/2016/02/25/tento-kalendar-odhali-pohlavi-miminka-driv-nez-ultrazvuk/ Prý se má zadávat lunární věk a ne ten klasický podle data narození. Takže jsem se pídila, jak to je a …. neprozradím vám to, protože….

….jak už se tak běžně stává, když něco hledáte na netu – zaujalo mě něco úplně jiného! Diskuze žen na jednom webu o dalším tipu, jak zjistit pohlaví potomka! Pobavilo mě to hodně. Tak jsem si říkala, že se o tom s vámi musím podělit!

Uděláme si to trochu napínavější, chcete? TADY JSEM PRO VÁS SEPSALA POSTUP: :mail:

Jděte do kuchyně. Už jste tam? Pokud ano, otevřete zásuvku s přísadami na vaření jako jsou různá koření, bujóny a dochucovadla.. Najděte sáček jedlé sody. Že je jí v sáčku na málo? To vůbec nevadí! Podle žen z diskuze stačí jedna jediná lžička, kterou dáte do nádobky (doporučuju čistý kelímek, který můžete pak vyhodit), zajděte s tím na toaletu a to malé množství nebohé sody počůrejte! Tak a teď bacha ženy! SOUSTŘEĎTE SE! ;-)

Když soda pění, čekáte chlapečka! B-)

Když soda nereaguje, čekáte holčičku! :yahoo:

No a protože s Miri celou dobu tvrdíme, že testujeme na sobě…. šla jsem i já počůrat svoji sodu! :yes:  

PicsArt_03-30-08.55.38 PicsArt_03-30-09.00.55

A výsledek?

Kromě toho, že to odnesl kelímek po mém oblíbeném Monte, soda pěnila! (takže bych měla čekat chlapečka) Tak vám nevím.. Ještě před pár dny mi gynekolog na 3D ultrazvuku říkal, že malá Janatová ukazuje, že je opravdu holčička!  :good:

A zkoušela to i Miri, které soda nešuměla, takže by podle “sodatestu” měla čekat holčičku. ;-) Jestli to u ní ale fungovalo, se dozvíme až po porodu  :heart:

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 554 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)