velikonoce 4

Takhle dopadnout na Velikonoce? NIKDY!

Přestože mám Velikonoce ráda, každý rok pociťuji absolutní bezmoc, když dojde na barvení a zdobení vajíček! KAŽDÝ ROK si říkám, že tentokrát to zvládnu… a nakonec? Mám zkaženou náladu už jen z výsledné barvy (a to jedu fakt podle návodu!!!)! A to ještě ani neberu nic do ruky na ruční malování!!! A taky si pak stěžuju na Facebooku – jako včera!

Když jsem ale hledala tipy a triky na barvení, našla jsem něco, po čem jsem se uklidnila! Našla jsem totiž fotky extrémně kreativních dětí, které nemají problém udělat si kraslici z čehokoliv! Kraslicí se tak může klidně stát televize, gauč, notebook nebo třeba dokonce i pes!  :wacko:  ….a tak si říkám, že si radši zanadávám u těch vajec než abych musela vymýšlet, jak vydrhnout “věci” po kreativním potomkovi!  :yahoo:

vel2 vel3 vel4 vel5 vel8vel9  vel10 vel11 vel12 vel13 vel14 vel15

Foto: Zdroj: Facebook

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 618 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)