M-T-16-238 orez

První dojmy z blogu? Dostaly mě…

Včerejší den byl pro mě hodně emotivní. S Terkou jsme rozjely tento blog Matky v nesnázích, ze kterého se těšíme, protože byl prostě vytvořený pro radost. A taky proto, že jsme obě těhotné poprvé a tak každá rada, tip a nápad od vás nám můžou hodně pomoct, se těhotenstvím prokousat a prožít ho co možná nejlíp. Rády bychom vám ale předávaly i naše zkušenosti, kterými jsme si doteď prošly a které jsme zažily. A věříme, že by mohly pomoci zase vám. Nebo vás aspoň pobavit. :yahoo:  

Musím ale přiznat, že jsem byla nervózní, jak náš blog přijmete, jestli ho vůbec přijmete a jaké budou vaše reakce. Ty z vás, které mě znají osobně, vědí, že jsem veřejně své soukromí nikdy moc neventilovala, zvlášť takové věci, které se týkaly otěhotnění. Ale říkám si, že pokud budou k dobru jen jediné ženě nebo slečně, bude to super. Všem vám musím moc moc moc poděkovat za úžasnou podporu, kterou jste nám vyjádřili (zaznamenala jsem i muže, tak proto to měkké –i ;-) . Moc si toho vážím a těším se, že se tady budeme setkávat dál. :bye:  

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)