Jitka Boho (Válková): Bez manžela a maminky ani ránu!

Modelka a zpěvačka Jitka Boho (rozená Válková), která před lety oslnila v soutěži Česká Miss, se loni v listopadu stala poprvé maminkou. Svému muži, bubeníkovi Lukáši Boho, porodila v porodnici U Apolináře dceru Rosalii. Požehnaný stav si užívala a do teď na něj ráda vzpomíná. „Těhotenství je asi to nejkrásnější, co může být,“ řekla nám spokojeně brunetka.

Jitko, spousta žen ale přiznává, že těhotenství pro není úplně nejpříjemnější období, co je mohlo potkat.. To je tedy od tebe pěkná provokace. 

Já jsem si to opravdu užívala. A ikdyž na začátku nějaké nevolnosti tam byly, tak mi bylo většinou dobře. Zvracela jsem jen jednou. Když začal druhý trimestr, tak jsem si to začala užívat naplno až do posledního okamžiku. Dva týdny před porodem jsem měla dokonce i vystoupení. Bylo mi fakt dobře.

Více než na molech tě teď vídám na akcích spojených s dětmi. Třeba u vítání občánků na Praze 1. Jak se ti podařilo přesedlat z vysokých podpatků na bryndáčky a dudlíky?

Mně to nevadí. Děti jsou fajn a tím, že i manžel učí děti, tak k nim máme blízko. Je super, že na tyhle akce můžeme vzít i  malou. Kdyby šlo o rockový koncert, tak bych ji s sebou určitě nevzala.

Jak sis po porodu počínala, aby sis nepřipadala jako matka v nesnázích?

Nechávala jsem si radit od zkušených. Od své maminky samozřejmě. Asi bych nedokázala některé věci přirozeně dělat. Hodně mi ale pomohlo pročíst si diskuze na internetu. Ale takové to, jak malou uchopit, to přišlo samo. To asi každá žena najednou ví. Je ale pravda, že některé věci mě maminka naučila a když jsem přijela z porodnice, tak mi spoustu věcí ukázala a za to jsem jí vděčná.

A co manžel? Jak ten se k tomu staví?

Ze začátku se trošku bál. To jsem se ale bála i já. První přebalování mi trvalo asi půl hodiny. Lukáš byl ale úžasný, zvládl se přizpůsobit rychle a teď už se zapojuje úplně do všeho. Koupe, přebaluje a když je nevrlá, tak ji chová. Všechno to zvládá. Díky němu mívám i někdy čas pro sebe a můžu si chvilku relaxovat.

Kdy plánuješ návrat do modelingového světa?

Já jsem nikdy neměla modeling na prvním místě. Vždycky to bylo zpívání. Když ale bude nějaká přehlídka… Myslím, že už tam mám něco na srpen, tak do té doby bych se mohla dostat snad do formy. Ale nejsem si jistá, jestli bych šla do prádla nebo do plavek. Protože to tělo je přeci jen trochu povadlé a musí se zpevnit. Nelze všechno dělat tak rychle. Chce to čas.

_DSC2362

FOTO: zdroj: MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 1

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 621 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)