DSC_9982

Toužíte po klukovi či holčičce? Naplánujte si je!

Je jedno, co to bude, hlavně, ať je to zdravé! Tahle věta není žádná fráze ani klišé, to je svatá pravda a přejeme si to všichni rodiče na světě. Ať se nám narodí chlapec nebo holčička, je to jedno. Okamžitě se z nás stávají milující rodiče a nejšťastnější bytosti pod sluncem. Samozřejmě, že se okolí bude pokaždé ptát: „A co byste radši?“ Nad tím se ale můžeme jen pousmát a zopakovat: „Nám je to jedno, hlavně ať je to zdravé!“
A nic to nemění ani na tom, když si jen tak někdy pomyslíme, že k tomu chlapečkovi, co už máme doma, by byla fajn napodruhé holčička nebo naopak. Někdo by třeba rád dvě a více dcer, jiní třeba zase klidně kluky. 
Na internetu se můžeme dozvědět o celé řadě „zaručených“ tipů či metod, jak nejlépe zařídit, aby se narodil kluk nebo holka. Přiznám se, že já jsem to ale před těhotenstvím ani v těhotenství nikdy nehledala. Ne, že bych si to ze zvědavosti a pro pobavení nechtěla přečíst, ale nějak mě to ani nenapadlo. :scratch: Až potom, co Terka vydala článek s čínským lunárním kalendářem Tento kalendář odhalí pohlaví miminka dřív než ultrazvuk!, jsem se do něj mrkla a víte, co? Vyšel nám opravdu kluk! Ono to snad opravdu funguje?! :yahoo:
Kdybyste ale chtěli vyzkoušet i jiné tipy, “vygůglila” jsem tyto:
Metoda sudých a lichých dnů
Je to jednoduché. Pokud toužíte po holčičce, pokoušejte se o ni v sudé dny v měsíci. To je prý nejvyšší pravděpodobnost, že se skutečně narodí. Naopak na liché dny by se měli zaměřit ti, co by rádi chlapce.
Podle stravy
Tato metoda vychází z vědeckého zkoumání, kdy budoucí maminky prvorodičky měly sledovat své stravovací návyky před početím a v prvních týdnech těhotenství. Ženám, jejichž strava byla vydatnější a bohatá na sodík a draslík, se narodilo více synů než ženám s lehčí stravou bohatší na vápník.
 
Tipy, jak si také naplánovat pohlaví dítěte, popisovala Terka v článku: 3 tipy, jak si naplánovat pohlaví dítěte.
Tak hodně štěstí! ;-)
Náhledové foto: Radka Pipotová

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 401 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)