bricho2

3 tipy, jak si naplánovat pohlaví dítěte

Určitě znáte tu mužskou posedlost po „následovníkovi trůnu“… a ve finále mají stejně radši dcery, protože si je malé princezny omotají kolem prstu. Jednu takovou expertku na tatínka máme totiž doma, tak vím, o čem mluvím. ;-) Než se ale Emilka narodila, měl manžel pochopitelně naplánovaného kluka a když se spolu bavíme o dětech, tak tam syn opět figuruje. Říkala jsem si, že jestli máte náhodou doma taky manžela toužícího po chlapečkovi nebo řešíte naopak holčičku, protože už doma kluka máte, omrknu pár tipů a hele, co jsem našla!

TIP č.1:

Spousta lidí tvrdí, že pohlaví určuje stáří krve, která se jednou za nějaký čas obměňuje a tak jsem pátrala a našla tabulku, podle které tu krev s přehledem zmáknete ;-) Samozřejmě to berte s rezervou – ne, že mě budete žalovat, když to neklapne! :bye:

Funguje to prý takhle! Páru by se mělo narodit dítě stejného pohlaví jako má partner s „mladší“ krví v okamžiku početí. Tedy, pokud je ženě 31 a muži 36, měl by se narodit kluk, protože muž má pouze rok starou krev, zatímco žena už tři roky. Mrkněte na tabulku. V levém sloupci je věk ženy, ve vodorovném řádku je věk muže, najděte průsečík a zjistěte, jaké pohlaví vyjde. ;-) Růžová znamená holčička, modrá chlapeček.

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 21.55.48

TIP č.2:

Další způsob, jak otěhotnět a k tomu určit předem pohlaví, je Jonášova metoda. Plodné dny vypočítáte podle astrologických výpočtů slovenského lékaře MUDr. Eugena Jonáše. Metoda vychází ze vzájemného postavení Slunce a Luny v momentě narození, takže zadáte, kdy, kde, v kolik hodin jste se narodily a vyskočí vám tabulka s plodnými dny pro nadcházející měsíce a klidně i celý rok. V tabulce je také napsané pohlaví dítěte. Níže jsem vám ofotila, co by se vám pak mělo ukázat. Pokud to budete chtít vyzkoušet, odkaz najdete tady Jonášova metoda.

Snímek obrazovky 2018-01-04 v 21.58.26

TIP č.3:

No a poslední třetí metoda, je čínský lunární kalendář, který jste už u nás zkoušely, jestli funguje. Zadat musíte svůj lunární věk. Nejjednodušší cesta, jak ho spočítat, je tahle: Najdete nejbližší začátek čínského roku po datu vašeho narození, pak spočítáte další roky a na konci přičtete 1. Tabulku, kde zjistíte, v jakém měsíci počnete chlapce nebo holčičku, najdete v článku Tento kalendář odhalí pohlaví miminka dřív než ultrazvuk

Dejte nám vědět, co si o tom myslíte! Je to blbost nebo to může fungovat? Pohlaví dítěte prý ale ovlivňují zásadně muži a tak když nějaký z nich umí jen holčičky, nezmůžou s tím nic žádné kalendáře nebo stáří krve. Ale kdo ví ;-) Víte, jak je to s těmi cestami osudu…

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 541 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)