Snímek obrazovky 2017-11-23 v 22.36.18

Staňte se porotkyní v soutěži KiK Tvář roku!

 

Není to tak dávno, co jsme vás vyzývaly, abyste zkusily štěstí v soutěži KiK Tvář roku! Že to není pro vás? A co takhle porotcování? Nadáváte vždycky, že v těchto soutěžích vyhraje někdo, kdo si to nezaslouží nebo vám není sympatický? Říkaly jsme si, že bychom vám mohly dát možnost se mezi porotce posadit, mít právoplatný hlas a rozhodnout společně s nimi o vítězce. Líbilo by se vám to?

Pak si udělejte čas 6.12. od 16:30h, protože v 17h začíná slavnostní finálový večer, kterým vás provedu a vy budete mít možnost zasednout vedle Miri v porotě. Pokud máte možnost zajistit si zhruba od 16:30 do 20h hlídání a rády byste si od dětí odfrkly a užily si s námi pěkný večer, pošlete nám na náš email info@matkyvnesnazich.cz odpověď na otázku:

Kolikáté výročí slaví v letošním roce KiK V České republice?

 1. a) 5 let
 2. b) 10 let
 3. c) 15 let

K odpovědi pak ještě napište, proč právě vy byste si zasloužily místo v porotě. Stačí stručně. My s Miri pak někoho vybereme   ;-)

 

MVN17-238

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 490 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

2 Komentáře

 • Marty 4. prosince 2017 14:37

  Dobry den uz mate vybranou slecnu do poroty?

  • Tereza
   Tereza 4. prosince 2017 16:22

   Dobrý den, ano, už máme. ;) Určitě bude ale u nás opět podobná příležitost časem ;)

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)