kik

Výzva pro naše čtenářky: Staňte se KiK Tváří roku!

Ahoj holky! Jak často se stává, že se z pozice maminky dostanete do role modelky? No, dejme si ruku na srdce a přiznejme si, že moc často ne. Nedávno jsme byly s Miri oslovené, abychom se podílely na soutěži KiK Tvář roku, a tak jsme si řekly, že by vůbec nebylo od věci vám o tom povědět bližší info. Můžete vyhrát super ceny a ukázat své silné stránky.

kik skok

Soutěž je pro všechny plnoleté dámy, které jsou jedinečné, sympatické, v pohodě, jsou pro každou legraci, ale i takové ženy, se kterými se život nemazlil a nesou s sebou těžký životní příběh. Počet dětí nerozhoduje, můžete být vdané, ale klidně i singl. Pokud máte pocit, že byste mohly okouzlit svými sympatiemi porotu, ve které bude mimochodem sedět i jedna z nás (ale nadržovat nebudeme, jo?), určitě mrkněte na stránky www.tvarroku.kik.cz

Jak na to:

Stačí vyplnit soutěžní profil a napsat jim, proč právě vy byste se měla stát novou tváří. Aby byla soutěž spravedlivá, každý týden zvítězí ta účastnice, která získá v daném týdnu nejvíc hlasů. Po týdnu se všechny hlasy vynulují a začíná další kolo s novým hlasováním. I když jste se tedy přihlásila poslední den v týdnu, máte stejnou šanci zvítězit jako všechny ostatní kandidátky. (co si ale budeme povídat – my bychom to tam šouply hnedka v to pondělí!)

Slavnostní finálový večer bude 6.prosince. Z osmi finalistek se vybere vítězka, která nafotí fotostory do magazínu Blesk pro ženy, získá dárkové poukázky na nákup v prodejnách KiK v hodnotě 25 000 Kč a finanční dar. Hodnotné výhry čekají i pro finalistky, které skončí na druhém a třetím místě. A pozor – na rozdíl od nějakých dalších soutěží neostrouháte ani vy, co jste žádný titul nevyhrály. Každá z osmi finalistek získá dárkové poukázky KiK v hodnotě 2 000 Kč. ;-)

Tak co? Zkusíte to? Jestli se dostanete do finále, určitě si tam s vámi dáme rády skleničku (nebo i dvě) ;-) Samozřejmě ale až po vyhlášení!

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 490 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

2 Komentáře

  • Staňte se porotkyní v soutěži KiK tvář roku! – Matky v nesnázích
    23.11.2017 - 22:37

  • Staňte se porotkyní v soutěži KiK Tvář roku! – Matky v nesnázích
    27.11.2017 - 7:01

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)