18788700_833150240195767_2099760359_n

Těhotenské oblečení: A co teď s ním?

Už dlouho chodím kolem skříně, ve které mám v jednom rohu naskládané oblečení, které jsem nosila v těhotenství a říkám si, že je na čase, s ním něco udělat. /O tom, co jsem nosila, jsem psala v tomto příspěvku: Šaty, co mi vytrhly trn z paty./ Pravda je, že když jsem byla těhotná, dlouho jsem si vystačila se svým šatníkem, ve kterém jsem našla spoustu pohodlných věcí, ve kterých mě nikde nic neškrtilo, hlavně na břichu. I když na mě to pořádně začalo být vidět až někde ve čtvrtém měsíci. To byla taky výhoda. :rose:

Koupila jsem si jedny těhotenské džíny, které jsem hodně unosila. A asi troje mi ještě různě popůjčovaly nebo darovaly moje kamarádky. Ty mi na celé těhotenství bohatě stačily. Protože jsem ale rodila v létě, v posledním trimestru jsem si koupila nějaké šaty, jelikož můj šatník už velikostně na moje břicho v zásobě nic neměl.  :wacko: Tehdy jsem vybírala hlavně střih šatů „přestřihnutý pod prsy“ /nevím, jak se tomu přesně říká, ale asi, holky, víte, co myslím ;-) /. Ten mi hodně vyhovoval a taky proto, že jsem si říkala, že by mi takové šaty mohly vydržet i po těhotenství. Přece jenom, na nic úzkého a vypasovaného si už dávno netroufám a nechtěla jsem platit za něco, co bych nosila dva měsíce. :scratch:

Takže teď skoro po roce jsem projela ten svůj těhotenský šatník a…vypůjčené džíny jsem vrátila /myslím, že kamarádce se ještě budou hodit ;-) /, zničená trička jsem vyhodila /s těmi už by parádu neudělala žádná těhulka :rose:  / a šaty jsem si nakonec nechala. Nemůžu se s nimi zatím nějak rozloučit. Zaprvé je můžu v pohodě teď v létě ještě unosit, právě kvůli neutrálnímu střihu, kterým zakryju břicho i celulitidu a zadruhé si říkám, že kdyby se mi třeba ještě poštěstilo a měli bychom k Olímu sourozence, tak by mi mohly udělat ještě velkou službu. Prozatím si je tedy nechávám naneurčito nebo je půjčím nějaké kamarádce, kdyby se jí šikly.

A co jste udělaly nebo plánujte udělat s „těhu“ /proboha, to slovo jsem nesnášela a už ho používám  :wacko: / oblečením vy? ;-)  

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)