chia1-770x400

Zdravá rychlovka: Domácí chia puding

Nedávno jsem dávala na Facebook Matek fotku chia pudingu. Překvapilo mě, kolik z vás se zajímalo o recept. Tak tady je! Mimochodem – pokud to čtete a jste žena a říkáte si, že teda tohle připravovat nebudete, protože by vás s tím manžel poslal někam, zní to dost podobně jako moje myšlenky. Já ten puding připravovala však s tím, že jsem jej chtěla vyzkoušet a automaticky počítala s tím, že ho sním sama, protože manžel nebude chtít ani ochutnat. Nakonec mu moc chutnal a snědl to dřív než já! :scratch:

CO BUDETE POTŘEBOVAT (na 4 porce)

400ml kokosového/mandlového/sojového mléka (já použila kokosové)

16 lžiček chia semínek

4 lžičky medu

2 lžičky strouhaného kokosu

ovoce

jogurt

 

JAK NA TO:

Smíchejte ingredience a počkete 15 minut až chia trochu nabobtnají. Znovu zamíchejte a podle konzistence můžete přidat chia. Nahoru dejte bílý jogurt a nakrájené jakékoliv ovoce, které máte rádi. Pokud vám nevadí skořice, můžete malinko posypat. ;-)

Recept mám od kamarádky. Díky Niky! :good:

chia1

A pokud byste chtěli hřešit nezdravě, tady je recept na Koláč, po němž rozhodně nezhubnete ! Je dokonalý a patří k mým nejoblíbenějším. Miluju ale také, když Miri upeče Hraběnčiny řezy. Jsou to opravdu nejlepší Hraběnčiny řezy na světě! ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 431 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)