oci

Manžel telepatem!

Na konci podzimu jsem se zodpovědně začala poohlížet po rukávníku (ano, vím, že už je leden!). Jenže hádejte co! Žádný mne nezaujal! Vlastně až na jeden. Ukazovala jsem ho manželovi, že to je snad jediný, který se mi líbí. Už nevím, co mi tehdy řekl. Myslím, že to bylo něco v tom smyslu, proč vybírám rukávník za 400, když jsou i rukávníky za dvě stovky. Jenže! My matky chceme, aby to aspoň nějak trochu vypadalo, že jo? ;-) To, že někde existuje nějaká příšernost za dvě kila (pokud někdo z vás objevil hezký, tak gratuluji a chci foto) přece neznamená, že si ji kvůli tomu vezmu.

Teď v lednu, když udeřily mrazy, a já pořád v jednom kuse zapomínám rukavice, bych uvítala na držadle kočáru klidně i obmotanou i mrtvou kočku, aby mi zahřála ruce!!! Kočičí rukávníky nebo pravé kožichy mě naštěstí k dobru všech zvířátek netankují a tak jsem si řekla, že by se rukávník dost hodil. Šla jsem na net a objednala si ho. Vzhledem k tomu, že jsem jej objednala asi dva dny před víkendem, vyexpedování trošku trvalo (asi už večtvrtek měli poloviční sobotu). Následující týden ale přišla smska s časovým doručovacím oknem a pak..

..pak někdo zazvonil a já věděla, že je to ON! Můj rukávník! Nebo Emilčin, když je to na kočár?!? Třásla jsem se nejen zimou, díky které mi přimrzaly ruce ke kočáru, ale hlavně nedočkavostí a těšila jsem se až jej vyzkouším a pak manželovi řeknu: „Tak jsem si ho koupila!“ Asi hodinu poté mi ale přišla smska od manžela: „V následujících dvou dnech by ti měl přijít rukávník nebo jak se to jmenuje.“

Jak to ví???? Jak to vííí????

„Dnes přišel. Jak to víš?!?“ divila jsem se! Úplně mě tím rozhodil a přemýšlela jsem, jestli jsem do objednávky zadávala kromě svého i jeho číslo a mail? To asi těžko! Nebo tam má založený účet jako uživatel? Během další smsky mi to bylo už jasné.

V: „To si děláš srandu. Já ti ho včera objednal a dnes mi přišlo, že ho vyexpedovali a v následujících třech dnech přijde.“

T: „Já ho objednala minulý týden. Už jsi ho platil? Nejde to zrušit?“

V: „Už je to zaplacený a všechno hotový. Chtěl jsem tě překvapit, teď, když je zima :) „

Naštěstí jim zavolal ve chvíli, kdy rukávník číslo dva čekal na naložení do auta. Takže se vrátil zpátky do skladu. Aspoň, že s tím překvápkem manžel nečekal až do doručení. 😉To opravdu nevymyslíte. Po dvou měsících objednáme stejnou věc. Na druhou stranu – když je taková kosa, asi je to logické :yahoo: Pokud jste s koupí rukávníku otáleli stejně dlouho jako já nebo plánujete kupovat nový, tady je článek o tom, jak ho vybírala Miri Jak vybrat na zimu rukávník  ;-)

20170115_143214

20170116_002530

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 533 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)