soutěž

SOUTĚŽ s Hedera Spa Clinic o huboucí procedury v hodnotě 25tis.

Strašně jsme přes Vánoce nakynuly! Obě! A vy určitě taky! Že jo? Uklidněte nás! My na oplátku uklidníme zase vás! Pomůžeme vám totiž s hubnutím. Záleží jen na tom, jak moc jste do hubnutí zapálené!

Máme pro vás totiž balíček s členstvím a hubnoucími procedurami v hodnotě 25 tisíc korun! V Hedera SPA Clinic v Praze na Zličíně vám sestaví hubnoucí program ušitý přímo na míru. Mrkněte na video, co musíte pro vítězství udělat! A nezapomeňte lajknout Facebook Hedera SPA Clinic.

A teď:

Soutěžte v případě, pokud to opravdu s hubnutím myslíte vážně a jste ochotné na kliniku dojíždět. Lymfomasáže a jiné procedury, které na vás čekají, můžete absolvovat jedině tam. Klinika nemá pobočky jinde v ČR.

Radost ale chceme udělat i těm, pro které je klinika příliš daleko a jejichž děti odmítají jíst příkrmy po lžičkách a chutná jim z kapsiček. Máme pro vás plnitelné kapsičky. Můžete je naplnit přesnídávkou, jogurtem nebo rozmixovaným pyré připraveným doma nebo koupeným v obchodě. Kapsičky jsou skvělé při hrách i na cesty, děti neudělají při jídle nepořádek. ;-) Pokud chcete kapsičky, sdílejte odkaz se soutěží a napište pod odkaz SDÍLÍM.

A rekapitulace soutěže o hubnoucí balíček:

Lajknout Hedera Spa na Facebooku a poslat nám na info@matkyvnesnazich.cz fotografii a několik vět o tom, proč by na Klinice měli vybrat právě vás!  ;-)

 

Informace o autorovi

matkyvnesnazich
matkyvnesnazich
Autor s 51 příspěvky
Více informací o matkyvnesnazich

5 Komentářů

 • Náušničky píchnout nebo nastřelit? – Matky v nesnázích
  4.1.2017 - 8:14

 • Silvestr za námi a s úsměvem jedeme dál! – Matky v nesnázích
  5.1.2017 - 7:01

 • Silvestr a petardy. Jak to děti zvládaji? – Matky v nesnázích
  5.1.2017 - 9:53

 • Tipy na mléčné kaše. Jaké jsou OK a jaké KO? – Matky v nesnázích
  6.1.2017 - 10:36

 • Jak snadno zbavíte miminko záděrky – Matky v nesnázích
  9.1.2017 - 8:56

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)