a81x1394

Den, který mi dal naději

Jsou dny, které si navždy uchováte v hlavě. Jedním z těch, které si budu pamatovat já, je 14. listopad 2015. Loni, v tento den, mě potkalo velké štěstí. Zjistila jsem, že jsem těhotná. Po dlouhých letech snažení se o miminko (ti z vás, kteří čtou náš blog od začátku, vědí, že mi k tomu pomáhala i moderní medicína, psala jsem o tom zde: Dítě ze zkumavky? 1. část a Dítě ze zkumavky? 2. část) byl můj test pozitivní. Už nevím, jak dlouho jsem sledovala dvě čárky, z nichž jedna sílila každou vteřinou. Nemohla jsem uvěřit, že to opravdu vyšlo, a že i já budu moc být v životě mámou. To, po čem jsem každou noc snila a za co bych už dávno dala všechno na světě, kdyby to bylo jen trochu možné. Už jsem se skoro smiřovala s tím, že osud mě do téhle role asi ,neobsadí´.

Pokaždé, když pokus o děťátko nevyšel, bych se nejradši zavrtala někam hluboko pod zem. Pozitivní myšlení u mě kleslo na bod mrazu a totálně ho převálcovalo to negativní. Dvě čárky  mě ale loni ,nakoply´ tak, že jsem dala černým myšlenkám okamžitě sbohem a rozhodla jsem  se, že už je ten pravý čas, sejít z té krkolomné cesty a úspěšně zdolat cílovou rovinku.

Nebylo to jednoduché, ale nebylo to nemožné. Pravidlo, kterým jsem se celé těhotenství řídila, znělo: „Nevzdat se, ani kdyby čert na koze jezdil.“ A tak se i stalo. V červenci jsem porodila syna Olivera Maxmiliána. Od té doby za něj denně tam nahoru děkuju a denně si opakuju, jak důležité je, být optimistou… :heart:

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 399 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

2 Komentáře

 • Jana Bláhová 26. listopadu 2016 18:03

  Mirko, dostala jsem se k Vám ani nevím jak, ale s takovou radostí Vám gratuluji k vymodlenému děťátku , moc na Vás všechny vzpomínám a doufám, že si vzpomenete na toho kdo Vám píše a má upřímnou radost, je na Vás ta šťastná mamina vidět, jste stále nádherná, ať jste pořád šťastní. Bývalá zaměstnankyně v TV Barrandov, jídelna. :yahoo:

  • Mirka
   Mirka 27. listopadu 2016 12:36

   Jéééé, Jani, dobrý den! :bye: Teeeda, to jste mě strašně moc potěšila! Děkuju mockrát! :heart: Jak se máte? Doufám, že hezky. Moc nás těší, že jste se dostala na náš blog. Doufám, že se Vám líbí, a že si v něm i počtete, co s kamarádkou prožíváme. ;-) Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám krásné Vánoce! :bye:

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)