šmoula

Tip na sobotu: Šmoulí vesnička s živým Taťkou Šmoulou a Šmoulinkou!

Na sobotu jsem dostala pozvánku na jednu super akci. Máme ale těsně před dovolenou a tak se bohužel nezvládneme zúčastnit. Je mi to ale docela líto, protože jsem si říkala, že ten program vypadá fakt skvěle a určitě by se tam Emi líbilo. No tak nic! Doporučím to aspoň vám  ;-)

Jde o akci Family Open Fest v Metropoli Zličín, která začíná už v 10 hodin dopoledne. Program je fakt pestrej a trochu mě mrzí, že třeba propásneme Majdu z Kouzelné školky, protože s Emi vždycky na její song o bleše tančíme a Emi se tomu směje, jak se snažím zabít blechu na hlavě.

kouzelnaskolka_1

Než začnu básnit o té šmoulí vesnici, říkala jsem si, že vám sem šoupnu ještě co tam bude dalšího. Těšit se můžete na tradiční pouť s kolotoči, střelnici i cukrovou vatu, ale bude tam i autodrom. Na nejmenší tam bude čekat pohádkový les, což je prý animační hra složená z osmi stanovišť v podobě různých pohádkových postav umístěných napříč Metropolí Zličín. Organizátoři samozřejmě nezapomněli ani na odměnu a tak, když vaše děti splní drobné úkoly, neodejdou určitě s prázdnou.

Největším tahákem je ale ta Ztracená Šmoulí vesnice! Není to žádná mini vesnička. Postavená je na 100 m2  a postavičky jsou v životní velikosti! Děti se můžou podívat do laboratoře taťky Šmouly, Šmoulinčina salonu krásy, kde si můžou nechat namalovat obrázky na obličej. Pro děti budou připravené i dílničky a kinetický písek, hudební studio, sportoviště, nebo Gargamelova klec (fotokoutek).

Smoulove_4

Pokud máte doma neposedy, co budou potřebovat unavit, tak tam taky nebudou chybět koloběžky, skateboarding, lukostřelba, fotbal nebo ping pong,. Pokud byste chtěli děti někam udat, k dispozici bude i dětský koutek s hlídacími tetami. Tahle velká paráda začíná v 10 hodin dopoledne a pokud vydržíte až do večera, těšit se můžete i na Leoše Mareše – kdo ví, jestli tohle jeho vystoupení nebude opravdu to poslední! (haha)

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 541 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)