IMG_20190603_235155_resized_20190603_115209510

SOUTĚŽ s ASTRID SUN

Ještě před čtrnácti dny to vůbec nevypadalo, že slunce vůbec někdy vysvitne, ale teď už díky bohu začíná pořádně připalovat. Co se týče opalování a ochrany kůže, jsem k dětem fakt přísná. Pořád je mažu padesátkou, protože se bojím, že se spálí. A zcela upřímně říkám, že moc nemám ráda takové ty hutné krémy. Za prvé se špatně roztírají a za další, Emi je taky nemá ráda a pokaždé protestuje. U Astrid Sun – i když jde o faktor 50, je ten krém lehký, krásně se roztírá a moc pěkně voní. Emule se nechá natřít úplně v pohodě a já jsem ráda, že si ušetříme scény. Co se mě a opalování týče, tak po chvilce chytám rudou barvu, takže bez opalováku nelezu ven vůbec, protože nenatřít se, tak jsem rudá jak rak.

Než jsem měla děti, milovala jsem oleje – joooo, být tak pěkně mastná a promaštěná a ideálně, když to bylo ještě trošku do hněda, abych hned ze začátku vypadala aspoň trochu opáleně..

Teď mám děti a nejradši mám krémy nebo ty transparentní spreje, protože je to mnohem praktičtější. Tu sadu od Astrid sun, co jsem dostala, fakt miluju a jsem ráda, že mi dali produkty do soutěže i pro vás! Jsou tam krémy jak proděti, tak rodiče, je tam i ten transparentní sprej na mokrou pokožku, i poopalovací péče. No však uvidíte ve videu, kde mám pro vás konkrétní info i o podmínkách soutěže.

Něco málo tentokrát ale prozradím i tady. Vyhrát můžou tři z vás. Tentokrát jde ale o hooodně kreativní soutěž. Strašně se těším až se začne soutěžit a uvidím, co všechno vymyslíte. ;-)

Losovat budu cca za týden.

No a pokud náááhodou nevyhrajete a opalovací krémy půjdete někam koupit..

…tak jsem vám chtěla říct, že když koupíte Astrid Sun, tak se můžete účastnit přímo jejich soutěže o jejich produkty, zážitky a dárky. Losuje se o 51 výher, což není málo  ;-)

  1. Kupte jakékoli 2 produkty Astrid Sun v období od 1. 3. do 14. 7. 2019.
  2. Zaregistrujte kód z účtenky na této stránce. Účtenku si uschovejte.
  3. Vyhrajte zážitky a dárky. Každé pondělí od 13. 5. do 15. 7. 2019

PS: To video Astrid Sun, co je níže, si určitě pusťte  ;-) Je to chytlavý a taky tak trošku součástí mé soutěže :yes:

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 541 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)