CC89874C-381E-433B-AA80-0D326BA7D643

Mámy batůžkářky: Móda nebo nezbytnost?

Dřív jsem strašně ráda nosívala takové ty velké kabely, do kterých jsem pohodlně nacpala všechno, co jsem v tu chvíli s sebou potřebovala. A bylo jedno, jestli jsem šla do práce nebo s holkama na kafe. Teď na ně ve skříni koukám a vidina toho, že je v dohledné době opět vytáhnu, je mizivá.

Když Olí začal chodit a kočár jsem už většinou táhla zbytečně, potřebovala jsem něco, kam můžu naskládat všechny věci a mít ještě pokud možno volné ruce. Jednak, abych mohla být ve střehu a jednak proto, že i když Olí rád chodí, se taky rád nosí a neumím si představit, že kromě syna a často i jeho motorky, nesu ještě nějakou kabelu, která mi padá z ruky. Začala jsem se poohlížet po batohu. Líbily se mi ty menší, jenže nejsem typ, který umí zabalit jen to nejnutnější. /Vždycky jsem obdivovala holky, které si uměly dát do psaníčka jen mobil a rtěnku. Já se do něj vždycky snažila vecpat tolik věcí, že nešlo ani zapnout. :unsure:  /

Ale zpátky k batohům… Pokaždé, když někam vyrážíme, mám pocit, že toho pro syna potřebuju strašně moc. Pití, svačinu /většinou beru na výběr/, náhradní oblečení, plínu, ubrousky,…něco mi přihodí i Olí, dvě auta, bagr, jeden díl kolejí vláčkodráhy, atd., když k tomu přidám pár svých drobností, vypadá to, že se chystáme být pryč minimálně týden a ne dvě hodiny. Zkrátka do toho malého batohu, nemám šanci to všechno nacpat, takže to u mě nakonec vyhrál o trochu větší, který na svoji premiéru čekal u mě v šatníku.

Batoh, o kterém jsem si dřív myslela, že mi ve skříni tak akorát zabírá místo, protože já batohy přece nenosím. A nikdy jsem nosit nechtěla. No, a víte, co? Je to naprostá jednička! Neudělám bez něj ani krok a zpětně se všem batohům omlouvám, že jsem je tak neměla ráda. Co já bych si teď bez něj počala!

Taky si teď o to víc všímám, jak jsou batohy u maminek oblíbené. Třeba tuhle jedna. Na jedné ruce držela malou dcerku, v druhé dětský kočárek. Vedle poskakoval starší brácha. Na zádech měla svůj batoh a na jednom rameni ji visela ještě synova taška do školy.  :rose:

U nás taška do školy zatím ještě nehrozí, ale i tak už vím, že batoh je pro mě momentálně naprostou nezbytností a pohodlným módním doplňkem.  :rose:

A co vy, nosíte batohy?  ;-)  

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)