soutěž

SOUTĚŽ o kosmetiku a výlet!

Jak jsme slíbily, tak plníme! Je tady další soutěž! Tentokrát o produkty z pleťové řady hydro efekt kosmetiky Lavera a rodinné vstupné do Muzea Smyslů. Co přesně můžete vyhrát?

KOSMETIKA – balíček obsahuje:

Hydratační denní krém – vytváří ochrannou bariéru, tak aby se škodlivé látky k pleti vůbec nedostaly.

Dedoxikační pleťová maska – čistící balzám prachové částice šetrně z pleti odstraní.

Hydratační čistící balzám – neutralizuje škodlivé částice, které se dostaly hlouběji do pleti a navíc ji regeneruje.

Tyhle super krémíky jsou čistě přírodní a navíc mají veganské složení. Obsahují komplex látek proti znečištění, který si umí poradit s negativními vlivy životního prostředí. V komplexu látek najdete hned 3 druhy antioxidantů, které neutralizují volné radikály. Bio řasy vytvářají na pleti ochrannou vrstvu proti vysoušení a Jablečník obecný zase chrání pleť před prachovými částicemi a jejím poškozením.
Tyto produkty vyhrají dvě / dva z vás  ;-)
Kdybyste chtěly, holky, omrknout novinky, tak tady www.lavera.cz

VSTUPENKY DO MUZEA SMYSLŮ

Muzeum Smyslů (Muzeum Smyslů) je interaktivní muzeum, kde se můžete stát součástí expozice. Najdete tu více než 50 exponátů k prozkoumání, od nejrůznějších zkreslených místností přes úžasné instalace po obrázky s optickými iluzemi. Každý z těchto exponátů nabízí příležitost ke kladení otázek a poučení o našich smyslech a vnímání. O tom, jaké to v muzeu je, jste mohli číst už v našem článku Tip, kde zabavit děti: Muzeum Smyslů

Rodinné vstupné je pro dva dospělé a tři děti a vyhrát ho můžou dvě / dva z vás  ;-)

Podmínky soutěže najdete ve videu  :heart: Držíme pěsti!

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 527 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)