35480965_10155434160174147_4869340926125801472_n

Vyhlášení soutěže s Be Lovely: Poukazy na tělový rituál

Tak je to tady! Dnes se dozvíte, kdo vyhrál soutěž se salónem krásy Be Lovely, který věnoval dva poukazy na 90 minutový tělový rituál s použitím esenciálních olejů. Výherkyně čeká jemná uvolňující masáž celého těla /od nohou až po ruce/, při níž si budete moci vybrat celkem z pěti směsí olejů od relaxační až po hormonální harmonii. Podle toho, která vám bude nejpříjemnější. A pozor jo, než se tam vy, co jste vyhrály, vypravíte, pro jistotu doma nahlašte, že se vrátí úplně jiný člověk. :heart: Budete mít jen jeden jediný úkol a to: ležet a relaxovat.  :heart: Doufáme, že jste to už nezapomněly.  ;-) Ale kdyby jo, tak nebojte, oni vás to v salónu zase naučí.  ;-)

Soutěžit jste mohly jak na našem Facebooku, tak Instagramu, proto jsme losovaly jednu výherkyni tam a druhou tam.  ;-) Až se z videa dozvíte, které z vás to jsou, napište nám na: info@matkyvnesnazich.cz a my vám poukaz pošleme nebo případně předáme osobně, třeba rovnou v salónu.  ;-) Jen připomínáme, že poukazy platí do konce září, takže času na objednání budete mít dost.  :rose:

Děkujeme všem, které jste se účastnily. Moc rády bychom, abyste zvítězily všechny, ale bohužel to nejde. Hra je hra. Ale třeba vy, co jste nevyhrály, budete mít štěstí v další soutěži. Už ji pro vás chystáme.  ;-)

Tak už nezdržujeme, ať se můžete mrknout na video. Oběma výherkyním gratulujeme!  :heart:

Informace o autorovi

matkyvnesnazich
matkyvnesnazich
Autor s 51 příspěvky
Více informací o matkyvnesnazich

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)