MVN17-154

Tip na omlazení pleti!

Už dlouho jsem nepsala nic do rubriky Naše nej. Dnes ale musím, protože mám něco, z čeho jsem mile překvapena. Strašně ráda zkouším takové ty malé testery krémů, které jsou různě nalepené v časopisech, většinou u stránek s kosmetikou. Víte, co mám na mysli?  ;-) Přijde mi to šikovné a je v nich toho tak akorát na to, abych zjistila, jestli bych si na ten určitý krém chtěla začít šetřit nebo ne. A taky je ráda sbírám, protože je pak vozím s sebou na cesty a nemusím s sebou táhnout ten těžký velký krém. A během toho mého cestování testuju.  :rose:

A mezi těmi testery jsem takhle narazila na omlazující denní a noční krém s kolagenem od Sephory. Přiznám se, že jsem jim nedávala moc velké naděje. Ne, že bych proti Sephoře něco měla. Nikdy jsem si od ní žádný krém nekoupila a vlastně ani jinou kosmetiku. Možná kdysi dávno nějakou dekorativku, ale tyto krémy mě dostaly. První jsem otestovala ten noční a byla jsem z něho hodně nadšená. Už, když jsem si ho nanášela na pleť, tak mi byl příjemný. Má takovou jemnou a svěží vůni /výrazné vůně v kosmetice nemusím/ a hlavně ráno jsem měla pocit, že přes noc vážně zafungoval. Vrásky mi teda opravdu nezmizely. Ty mám pořád.  ;-) Ale určitě byly mírnější a pleť celkově pevnější. Říkala jsem si, že to není možné, že je to asi něčím jiným. Třeba delším spánkem nebo možná pitným režimem /i když ten jsem ale stopro nedodržela. :rose:  /Ale pravda je, že ten krém na mě asi opravdu zafungoval. Pro jistotu jsem zkusila ještě ten denní a měla jsem z něho stejně dobrý pocit. Žádná stažená kůže, naopak moje pleť dostala i barvičku. /Obvykle jsem pořád jak bledule, takže se mě často lidé ptají, jestli mi něco není. ;-) Balení teda žádné terno není. Prostě obyčejné umělohmotné kelímky.  :scratch: Ale to mi nevadí. Důležité je, že krémy zatím svoji funkci plní.  ;-)

 Tak, kdybyste nevěděly, co si přát třeba k narozeninám…i když naše čtenářky žádné omlazení určitě nepotřebují. :heart:

30550232_1041591852684937_306963399_o

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)