29747206_1029929240517865_1095108135_o

VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ!

Je to tady! Startujeme slibovanou velikonoční soutěž! A proč velkou? No, protože v této soutěži může vyhrát mnoho z vás mnoho pěkných cen od kosmetiky přes vouchery až po dobroty k mlsání. /Co konkrétně, se dozvíte z videa pod tímto příspěvkem. :heart:/ Tak, jestli s námi soutěžíte často a rádi a chcete vyhrát znovu anebo jste zatím neměli to štěstí být mezi výherci, teď tu šanci máte o hodně větší. A nebojte i když to je velikonoční soutěž, koledu od vás chtít nebudeme.  ;-)

Co ale musíte udělat, abyste mohli být zařazeni do losování, jsou tato jednoduchá pravidla:

Na FACEBOOKU Matek v nesnázích:

1/ Nasdílet článek se soutěží.

2/ Do komentáře k článku u nás na FB napsat slovo: SDÍLÍM. A případně napsat, co byste chtěli vyhrát /samozřejmě z naší nabídky výher  ;-) /.

3/ Olajkovat na FB „Matky v nesnázích“, pokud jste tak už neudělali. /Dejte, prosím, na to pozor. Abyste mohli být zařazeni do losování, opravdu musíte splnit všechna pravidla.;-)

A pozor, pokud chcete zdvojnásobit svoji šanci na výhru, můžete soutěžit i na Instagramu. Tentokrát totiž budeme losovat nejen u nás na FB, ale zvlášť ještě také na našem Instagramu! Tak, jestli někdo náhodou Instagram ještě nemá, stačí si ho založit. Trvá to jen chviličku. ;-)

Pravidla soutěže na INSTAGRAMU jsou skoro stejná jako na FB, tedy:

1/ „Repostněte“ /jinými slovy nasdílejte ;-) / fotku se soutěží.

2/ Pod fotku napište slovo: SDÍLÍM a připište, o co chcete případně hrát.  ;-)

3/ Označte nějakou kamarádku, která ráda soutěží a která by si zasloužila něco hezkého vyhrát.  :heart:

Teď už jen pustit video a hurá do soutěžení! Držíme palce, hodně štěstí!  :heart:

Informace o autorovi

matkyvnesnazich
matkyvnesnazich
Autor s 51 příspěvky
Více informací o matkyvnesnazich

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)