23157722_946019582242165_2037321914_o

Jak jsem syna vybavila na zimu aneb bez čeho se dítě neobejde

Sychravé počasí mě přinutilo, abych probrala Olího šuplíky s oblečením a připravila ho na pořádnou zimu. A jak jsem tak třídila, zjistila jsem, že bez nákupů to nepůjde. Ze spousty věcí vyrostl, některé byly dobré už tak akorát na doma, potrhané nebo hodně zničené jsem rovnou vyřadila, takže nebylo zbytí. :rose:
Hodně mě baví Cool Club. Mimochodem o tom už na blogu psala Terka: Dětské oblečení: Nákupy na zimu nechť započnou!. Obě jsme si ho zamilovaly.
Už loni jsem tam synovi vybrala moc hezké věci. Například nákrčník /já tomu říkám teda spíš rolák, ale určitě víte, co myslím? ;-) / Tomu, kdo vymyslel tuhle fajnovou a hlavně praktickou věcičku, bych dala metál. Olí v něm byl navlečený od listopadu do března. Řekla bych, že si ho hodně oblíbil, protože teď, když jsem pořizovala nový /vlastně dva nové a stejné! :rose: /, ukázal na něj sám.  :heart: A když už jsme měli modrobílý nákrčník, vzala jsem rovnou i modrobílé palčáky. Ladit musíme. ;-)
23157799_946020372242086_338578054_o
Vždycky si jen říkám, když něco nepotřebuju, že to nebudu kupovat a stejně to vždycky nakonec koupím.  :rose: Třeba čepice. Těch má Olí momentálně dost, stejně jsem ale neodolala a dvě jsem mu ještě vzala. Jenže neberte to?! Ušanka s kožíškem mě naprosto okouzlila. Kupodivu si ji nechal i vyzkoušet. A to je co říct, protože se mu vrátilo období, kdy si čepici pořád sundává z hlavy a vyhazuje z kočáru a hrozně se baví tím, že ji sbírám.  :wacko:   ;-)
IMG_8416
Po nějaké době se ale už v obchodě nudil /co bych taky od chlapa chtěla, že jo?, už takhle měl docela výdrž :yes: /, tak jsem ho vypustila na zem a to jsem si měla rozmyslet. Nebyl by to on, aby nevymyslel nějakou kulišárnu. Nenápadně si vlezl do regálu s holčičím oblečením, kam mě ani nenapadlo, se podívat. Takže jsem ho hledala všude, jen ne tam, dokud z jednoho nevykoukl a nezakřičel na mě. Stihla jsem ještě rychle sáhnout po teplých protiskluzných ponožkách, bodýčku s Mickey Mousem, vyteplených tepláčkách a námořnické mikině s límcem a dvouřadým zapínáním. Mimochodem z té mám opravdu velkou radost. Zaprvé se v ní ohřeje, takže na zimu bude pod bundu ideální, za druhé mě přesvědčil příjemný materiál a za třetí se mi strašně líbí. Říkám si, že jsem snad musela být v minulém životě námořníkem, protože námořnický styl prostě miluju! A dětem sluší zvlášť.  :good:
 A81X2913
Jediné, co jsem na Olího nesehnala, byla zimní kombinéza. Do té loňské už se nevejde. Bohužel ale neměli jeho velikost, tak budu muset počkat na nové zboží. Už jsem si tam jednu pěknou vyhlédla, tak ne, že mi ji vykoupíte?!  ;-) Ale jinak se tam s vámi moc ráda potkám.  :bye:
IMG_8393

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

1 komentář

  • Zveme vás na dětskou módní přehlídku – Matky v nesnázích
    28.11.2017 - 7:01

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)