Snímek obrazovky 2017-09-05 v 23.48.01

TIP: Jak zabavit sebe i děti? Zajeďte sem!

Minulý týden k nám měli přijet kamarádi grilovat. Jenže naše plány tak trošku narušilo počasí. Bylo fakt hnusně, pršelo a představa, že vařím pro sedm lidí a tři malé děti mi běhají kolem rozpálené trouby nebo kolem mě v kuchyni, mi přišla lehce strašidelná. Tak jsme s mužem zapátrali na internetu a objevili jeden funpark. Navrhli jsme kamarádům, že bychom mohli vyrazit třeba tam. No a většina z nich přesně věděla, o jakém místě mluvíme a tvrdili, že to je super místo. Tak jsme si dali sraz tam!

Abyste tedy přesně věděli, o čem píšu, jmenuje se to Funpark Žirafa. Na rozloze 8 tisíc metrů najdete 90 nejmodernějších atrakcí pro děti i dospělé. Mezi nimi je dokonce i 9D kino (do teď jsem nevěděla, že něco takového fakt existuje). Když jsme tam dorazili, přecházel mě zrak. Tobogány, kolotoče, motokáry a elektrická zvířátka, o kterých na stránkách uvádějí, že udělají dětem veselou projížďku, ale věřte, že jsem se zabavila i hodně já s kamarádkou. ;-) Tedy, když nepočítám šílenej trapas, když nám ta zvířata nešla „nastartovat“, já je zkoušela rozjet něco ve stylu babety a zoufale se odrážela nohama…a jak na to, nám musela poradit asi čtyřletá holčička! …JÁ VÍM!!!! (nekomentujte to! Ale určitě byste taky nevěděli!!! :wacko: )

gab

Pojďmeale k tomu zásadnímu! Park byl prý vytvořen na to, aby se děti zabavily a rodiče odpočinuli.. No….děti se zabavily, ale my byli s manželem totálně grogy. Pokud máte třeba už sedmileté „klacky“ (a promiňte za ten výraz), co se s ničím nemažou, v klidu je vypusťte do víru blikajících atrakcí! V balonkové lázni jste například ani nevěděli, kolik dětí tam vlastně je, protože je přes balonky nebylo vidět (takže nepanikařte až je budete hledat a pořádně to prohrabejte, případně opatrně prošlapejte :yahoo: ). Pokud máte ale stejně staré děti jako já, tedy kolem jednoho roku, budete jim muset věnovat větší pozornost než obvykle (do balonků ne, nebo z toho zešedivíte!) Na tomto „fun žirafím místě“ se totiž ze všech těch malých zlatíček stává krvelačná zvěř. Skáčou jeden přes druhého, běhají do úmoru, co jim síly stačí, aby to všechno stihli a hlavně – neberou slitování s konkurencí a zabírají hned to, co vidí jako první. Pokud má vaše dítě ostré lokty, bude na vrcholu potravního řetězce. :good:

Teď to zní malinko jako z hororu, ale musím říct, že zatím co my s manželem jsme museli být ve střehu, Emi byla v sedmém nebi! Vyzkoušela kolotoč, houpačku, zamilovala si měkkou skluzavku a lezla po mini dětské horolezecké stěně. Co se zvířátek, na kterých se dalo jezdit, týče, tak ty jsem si užila víc já než ona.. No a užil si je i manžel, který umíral smíchy, když nafotil pár mých kompromitujících fotografií. :unsure:

IMG_7900

V Žirafě jsme byli skoro čtyři hodiny!!! Pokud tam vyrazíte, tak až budete platit vstupné, možná vás překvapí, že dospěláci platí jen 50 korun. Ovšem za děti si připlatíte. Pokud vašemu dítku není do jednoho roku (v tomto případě má nárok na vstup zdarma), zaplatíte za něj 299,- korun, což není zrovna málo, pokud máte více dětí. Když ale vezmete v úvahu, že tam můžete být celý den, nakonec je ta částka určitě přímo úměrná zábavě a rozhodně nebudete litovat. ;-)

Vůbec jsem nestíhala fotit, takže jestli chcete omrknout, do čeho jdete, tady jsou stránky Funparkzirafa. Mimochodem – Žirafu najdete v Praze a Ostravě. ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 511 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)