svatba

Výročí z papíru: A jaké slavíte vy?

Když se mě nedávno muž ptal: „Jak dlouho my spolu vlastně jsme?“ a já odpověděla, že za chvíli to bude sedm let , úplně se zděsil. No, já taky. A jako chápu, že vy, co jste s někým třeba dvacet, si teď asi ťukáte na čelo. Pro nás je ale sedm jako těch vašich dvacet. Ani jeden z nás s nikým tak dlouho nebyl a přestože si někdy nerozumíme a lezeme si na nervy, jsou pak dny, které to srovnají a všechna nedorozumění smažou.

prstynky

Od svatby jsou to dnes ale teprve dva roky.. A ty jsou, co se událostí v našem vztahu týče, přímo předpisové. Těhotenství, porod, dítě. Vlastně to teď vypadá na dost nudné období, když už byl Emi rok :) Snad si to časem zpestříme druhým potomkem. :) Co se výročí týče, nechci vás rok co rok otravovat srdceryvnými články, jak moc miluji manžela a jak moc on miluje mě. Loni jsem psala o tom, jaký byl náš svatební den. Příspěvek se jmenoval Jak jsem poručila větru, dešti.

Tento rok mě spíš zajímá, jak jste na tom s výročími vy a jaké si dáváte dárky. Říkala jsem si, jestli doma nezačneme dodržovat „dárkování“ podle názvu výročí. No, rozhodně by to mohlo být originální!! Děláte to tak? No uznejte, že třeba ten třetí rok – kožená svatba – k originalitě přímo vybízí. Dala bych mužovi kožené kalhoty, které se hodí do baru Modrá ústřice a nebo bičík z Padesáti odstínů šedi? A co třeba železná svatba? Co takhle železnou kouli na nohu? Bronzová – bronzové brnění? Pokud celý seznam toho, jak jdou jednotlivé roky za sebou, neznáte, tady je. A jaké že to výročí čeká vás? Napište nám to pod příspěvek na náš Facebook ;-)

1.) Bavlněná svatba

2.) Papírová svatba

3.) Kožená svatba

4.) Květinová svatba

5.) Dřevěná svatba

6.) Železná svatba

7.) Vlněná svatba

8.) Bronzová svatba

9.) Měděná nebo hliněná svatba

10.) Cínová svatba

11.) Ocelová svatba

12.) Hedvábná svatba

13.) Krajková svatba

14.) Slonovinová svatba

15.) Křišťálová (skleněná) svatba

20.) Porcelánová svatba

25.) Stříbrná svatba

30.) Perlová svatba

35.) Korálová nebo plátěná svatba

40.) Rubínová svatba

45.) Safírová svatba

50.) Zlatá svatba

55.) Smaragdová svatba

60.) Diamantová svatba

65.) Kamenná svatba

70.) Platinová svatba (někde svatba milosti)

75.) Nebeská svatba nebo svatba korunovačních klenotů

bozi

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 533 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)