darek

Pro každou mámu: Tento dárek vás dostane!

Už dlouho jsme nepsaly o tom, co nás v poslední době zaujalo. V tom mám poslední týden (vlastně to jsou poslední dva měsíce) naprosto jasno a nic to netrumfne!

Co byste byli ochotní udělat pro své dítě? Asi by toho bylo dost, že? Myslím, že rodiče by pro své děti dokázali zvládnout všechno. Mít dítě je láska na celý život a znám hodně lidí, co si třeba nechalo vytetovat jméno potomka včetně datumu jeho narození někam na tělo.. Říkala jsem si, jestli to někdy taky udělám… Zatím jsem k tomu nedospěla a myslím, že možná ani nedospěju. Stačí, že jsem si na střední škole nechala udělat tetování a od té doby, kdekoliv v baru, kam přijdu, nemají muži lepší balící hlášku než: „Čau Kotě, ty máš ale hezký tetování. Co to znamená?“ …a myslí si, jak jsou strašně originální. Jenže to je pro mě jak červenej hadr. Na stupidní dotaz, stupidní odpověď: „Znamená to kuřecí kung pao,“ odpovídám v devadesáti procentech. Takže co by tihle géniové asi vymysleli u tetování se jménem a datumem?

1.) Čau, jsem rád, že mi nemusíš prozrazovat tvé jméno, ale mohl jsem si ho přečíst..“

2.) Nejsi nějak mladá, když ses narodila až 2016?

…a navazující…

3.) Jsi si jistá, že ti tady můžou nalít alkohol?

Přemýšlím, co bych na to asi odpověděla. Možná by jen stačilo: „Mám dítě“;-)

Tak tetování asi radši fakt ne. Není to ale tak dávno, co jsem projížděla instagram a pak to přišlo. Zamilovala jsem se na první pohled. Našla jsem něco lepšího než tetování. ;-) Naprosto mě uchvátil náramek s malou placičkou, ve které bylo vyryté malé srdíčko, jméno, datum a čas. „To chci!“ věděla jsem okamžitě. Byla jsem uchvácená a okamžitě jsem jim psala, kolik náramek stojí a jak dlouhá je dodací lhůta. Vlastně mě ani nepřekvapilo, když mi moc milá paní odpověděla: „V tuto chvíli máme dodací lhůtu okolo 7 týdnů – vše vyrábíme výhradně ručně a v pořadníku je hodně čekatelů.“

Uffff.. Sedm týdnů! To je docela dlouhá doba. Ale na co vlastně spěchám? Na nic. Bylo mi jedno, kdy přijde. Hlavně, aby přišel a byl. Musela jsem si změřit zápěstí, napsat, jestli chci náramek ze žlutého nebo růžového zlata a uvést informace, které jsem chtěla nechat vyrýt. Tedy: Emilka, 31.5.2016, 13:23. Pořád si ten čas pamatuju. A to jsem měla jít v ten den na sál už v 9, ale osud (a hlavně akutní případy dvou jiných maminek) tomu chtěly jinak a Emilka přišla na svět až odpoledne.

9. března jsem náramek objednala a teď v pátek dorazil! Krásná krabička, krásné balení a nádherný náramek uvnitř. Nosím ho každý den hned vedle náramku se srdíčkem, co jsem dostala k narozeninám od manžela. ;-) Přála bych ho každé mamince (ten náramek. Ne mého muže) a nebo možná spíš, aby si náramků LE CARACTÈRE všimli hlavně muži a svým ženám je koupili. Věřím, že by vám takový dárek udělal radost. Pokud to chcete omrknout a třeba nenápadně zaúkolovat své drahé polovičky (sorry chlapi, chystejte peněženky), tady jsou stránky lecaractere.cz ;-) A pokud nechcete, tak jsem vám jej určitě nechtěla vnucovat.  ;-) (ale pochopitelně je fakt skvělej :D)

20170519_204318

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 429 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)