sout

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE: Vyhráli jste panenku, těstoviny nebo rtěnku?

Bouchněte šampáňa, odpalte rachejtle! S Terkou jsme se domluvily na termín losování soutěže na první dobrou!  :yahoo: Tak to už se nestalo hodně dlouho. Vždycky se na nějakém dni domluvíme, pak ale jedné nebo druhé do toho něco vleze a to je konec. A nebudeme zapírat, že i tentokrát jsme to musely zase málem posunout na neurčito. :rose:

Včera ráno mi pípla „esemeska“: „Miru, čistě náhodou, nemohla bys už dopoledne? Já zapomněla, že musím odpoledne pro plavky.“ Četla jsem ji ještě rozespalá (Olí kupodivu vyspával do osmi a já toho využila a spala jsem s ním, protože to se mi asi už zase dlouho nepoštěstí ;-) ) Měla jsem ten den už naplánovaný, ale v hlavě jsem začala překopávat program, abych k Terce přece jen mohla zajet. Protože jinak byste na výsledky museli čekat ještě hezkých pár dnů. :rose:  A to jsme samozřejmě nechtěly, neboť vás máme rády a chceme, abyste měly rádi i vy nás. :heart:

Ale ještě k těm plavkám. Píšu Terce: „Hmmm, takže ty budeš krásná!“ Čekala jsem, že si je pořizuje na blížící se dovolenou k moři, aby tam přiváděla k šílenství ty svalovce s pekáčem buchet z „pobřežní hlídky“ a na to od ní přišla odpověď: „To jsou plavky pro Emi!“ :heart:

Hmm, tak nic. Vzpomněla jsem si ale přitom na svoje plavky, které jsem koupila už nevím kde a které mi na posledním plavání s Oliverkem prdly ve sprše. Ano, nahoře! A nesmějte se! To bylo tím, že jsem je už koupila polorozpadlé. Prostě byly ušité horkou jehlou! :wacko:

Ale zpátky k soutěži! Takže hurááááá, tramtadadáááá, my už výherce od včerejška známe! A abychom vás nenapínaly, jsou to všechno ženy, takže výherkyně, které se budou radovat (doufejme!  ;-) ) z úžasných cen (psaly jsme o nich tady).

Všem výherkyním gratulujeme a nezapomeňte nám, holky, napsat svoji adresu na mail: info@matkyvnesnazich.cz, ať vám můžeme výhry poslat! :good:

Kdo z vás co vyhrál a jak jsme tentokrát musely u losování postupovat, si pusťte ve videu!

A vy, co jste nevyhráli, nesmutněte, brzo tady bude pro vás další soutěž! :bye:  

Informace o autorovi

matkyvnesnazich
matkyvnesnazich
Autor s 51 příspěvky
Více informací o matkyvnesnazich

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)