Snímek obrazovky 2017-02-27 v 22.02.15

Začínáme hubnout a máme tip proti přežírání!

Určitě to samy znáte, holky! Někdy prostě nestíháte udělat si oběd, který by nebyl úplně „prasící“. Dáte si předsevzetí, že se nebudete cpát vším, co najdete po ruce a nakonec si stejně namažete bílej rohlík paštikou, protože prostě nestihnete nic jiného. Odbíháte k dítěti, které ryje rukama v květináči, leze k vyděšenému psovi do pelechu nebo se rozhodne zkoumat dírky v zásuvce!! Ano! Musím do nich koupit takové ty zástrčky. Zpátky ale k hubnutí! Naše diskuze s Miri vypadají pořád stejně:

T:“Jako zase jsem si dala čokoládu! A večer křupavej chleba! O zmrzce radši ani nemluvím!“

M:“Já večer rabuju ze skříněk oříšky a chipsy! A David nikdy nechápe, jak můžu tak pozdě jíst!“

T:“Váša byl teď v největším šoku. Slyšel moji konverzaci s kamarádkou, že jím každej den čokoládu! To bylo: „No lásko, já jsem byl v šoku! Ty opravdu jíš každej den čokošku?!?“

Blablabla! Byl zděšenej!!! A já jsem se cítila jak největší vyvrhel společnosti! Odpovídám mu: „Ale vždyť já nesním denně celou tabulku! Jen si ulomím pár čtverečků!“ V:“Jasně! Ale každej den? Každej den to musíš udělat?“ T:“Jo :( Prostě mám ráda čokoládu. :(„ A stejně jsem viděla, jak je v šoku (a pak mi jen tak mimochodem přiveze k večeři hamburger!!! A ne v sedm, ale v devět!) A ten se neslučuje se snižováním váhy, takže už opravdu zpátky k tomu hubnutí!!

T:“Hele, chci dát dolů 4 kila!! Já to v plavkách v létě jinak nepřežiju!“

M:“Vůbec mi o tom neříkej! Musím!!!“

No a pak nás hubnoucí pán bůh vyslyšel! Ozvalo se „cink“ a přišel nám email. Jako fakt. Spasitelský mail s nabídkou, abychom vyzkoušely konjakovou rýži, konjakové těstoviny a nápoj a dezert Perfect Slim D. Přiznám se, že ultrazdravé výrobky, které slibují navíc snížení váhy, mě ani Miru moc neberou a nechtěly jsme psát o něčem, o čem opravdu nevíme, jestli funguje. Nikdy to neděláme a neplánovaly jsme s tím začínat ani teď! Jestli to opravdu není jen tah na klasické dietářky jojoefekťačky. Takže jsme odepsaly. „Ano vyzkoušíme, ale test bude trvat měsíc, abychom mohly opravdu a upřímně říct, jestli to funguje a doporučit dál.“ A věřte nám, že máme opravdovou motivaci. Zhruba za měsíc chceme totiž fotit nové promofotky a žádná z nás se na nich nechce cítit jako hroch! :wacko:

IMG_20170228_055314_515

Když konjakové produkty přišly, musím říct, že jsem byla stále skeptická. „Bude se to dát jíst?“ Tak jednu odpověď pro vás z našeho testu už mám! Dá se to jíst a je to i dobré. A super je, že tyto přílohy jen propláchnete vodou, ohřejete v mikrovlnce, nebo přídáte k jídlu na pánev.  ;-) Zrovna včera jsem tu konjakovou rýži zkusila přimíchat do rajčatovozeleninové omáčky, kterou bych si za normálních okolností nalila na špagety. Poté, co jste na fotku reagovaly a zajímaly se o to, co to je za přílohu, věděla jsem, že článek musím napsat co nejdřív. Takže: Jmenuje se to Perfect Dish a zdá se, že by to opravdu mohlo svému názvu dostát! (ale nebudeme zatím předbíhat) Na co jsou tedy ty konjakové produkty dobré?

  • Vhodné pro diabetiky, celiaky, vegany, sportovce i pro děti. Přestože mají tvar rýže nebo nudlí, neobsahují cukr ani sacharidy.
  • Neobsahují cukr, tuk, lepek ani sóju a na 100 gramů mají méně než 12 kalorií. Obsahují vlákninu glukomanan.
  • Co je glukomanan – potlačuje „chutě“, pocit hladu a přejídání. Perfect Dish na sebe váže tuky a napomáhá hubnutí.
  • Co se týče nápoje, tak ten je pro ty, které honí mlsná. Takže pro mě!  :yahoo:  Pomáhá vám zahnat chuť na sladké. A mimochodem-to už můžu potvrdit teď, že fakt funguje. Pila jsem to jeden den a na sladké jsem vůbec neměla jsem chuť. (v jednom balení je 21 sáčků!)

Těch informací je strašně moc, takže pokud by vás to zajímalo dále, zbytek najdete tady.

A teď už slíbený recept na omáčku, do které jsem zamíchala tu rýži.

IMG_20170227_124645_236

Zpěnila jsem nasekaný stroužek česneku, přidala žampiony, řapíkatý celer, po chvilce přidala lžičku zeleného kari, dvě lžičky protlaku, zalila trochou vody a přidala menší hrst nastrouhaného chedaru. Pak jsem do toho zamíchala tu rýži a bylo hotovo.  ;-)

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 489 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

1 komentář

  • JOJO efekt: Jojo nebo nene? – Matky v nesnázích
    10.4.2017 - 6:01

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)