Snímek obrazovky 2017-01-20 v 0.31.48

Novinky vládnou našemu blogu!

Asi za měsíc budeme slavit s Miri a naším blogem roční výročí. Uteklo to neskutečně! A už teď začínáme přemýšlet, jak náš blog osvěžíme, abyste se s námi nenudili! Kromě toho, že plánujeme dělat více soutěží a nafotit nové fotky, protože na ty s uvázanými šátky na hlavách se už nemůžeme koukat, jsme se rozhodly, že vytvoříme novou rubriku!

Daly jsme jí název „Naše nej“! Na konci každého týdne v ní najdete článek, ve kterém bude souhrn několika věcí, na kterých jsme si za poslední týden ulítávaly nebo udělaly radost nám nebo našim dětem. Chceme se o to podělit hlavně proto, abyste se třeba inspirovali a udělali si také radost. Navíc chceme vybídnout i vás, čtenáře, abyste se mrkli o pár dní zpět a zapátrali v paměti, co vám udělalo radost. Pak se na svět dívá totiž hned líp! My začneme hezky z lehka, takže tady je zatím jen jedna věc od každé z nás za tento týden.

Jo a jen technická – ke každé věci nebude takový román jako k mému bodu číslo jedna. Jenže…jak jde o něco, co pohltí mé chuťové pohárky, je to v pytli! :unsure:

Terez

1.) ORGASMUS ROZKOŠE (ale ne ten, který vás napadl jako první)

Stává se vám, že něco ochutnáte a nejen, že se té skvělé chuti nedokážete vzdát, ale přestože jste si už asi milionkrát řekli, že začnete hubnout, nedá vám to a hřešíte?! JO, tak tenhle prů*er se mi stal! Poslední týden se cpu čokoládovou zmrzlinou! A to vůbec čokoládovou zmrzku normálně nejím! Nikdy mi nechutnala! Vždycky jsem jedla ovocné sorbety a v poslední době zmrzlinu Vlašský ořech. (jen na vysvětlenou-hřeším s nimi vždycky kolem desáté večer-jo já vím-strašný!) Vlastně ani netuším, jak mne napadlo ji koupit, když ji nejím!!!

A povím vám, je to dost těžké, když jsem si před čtyřmi dny řekla, že teď už ale fakt ta kila, co nechci, dám dolů. Vypustila jsem pečivo! Dokonce manžel kvůli mně přestal jíst pečivo!!!! Dva dny na to jsem měla špatnou náladu. Byla asi jedna hodina odpoledne a volal mi muž: „Co děláš?“ T:„Mám depku!“ V:„Z čeho, prosim tě?“ T:„Nevím, prostě mám depku a hádej co! Snažila jsem se zlepšit si náladu a..“ „Ty sis dala pečivo!!!“ skočil mi do řeči. „Neblázni! Vždyť jsme se dohodli, že pečivo ne.“ „Tak co?“ zeptal se. „Naložila jsem si kopec té čokoládové zmrzliny!“ Kromě toho, že jsem jí sežrala fakt hodně, tak fakt mi proti depce nepomohla!!! :unsure: Ale je fakt dobrá, takže jestli si chcete obalit aspoň trochu nervy, celou vaničku koupíte v Lidlu a dejte mi vědět, jestli vám chutná stejně jako mně! ;-) No podívejte, jak jsem šťastná!

PicsArt_01-19-11.52.28

Btw: Jak jsem se s ní „musela“ sem vyfotit, tak u focení to bohužel nezůstalo! Jo! Dala jsem si!! 🙈Já vím!! 🙈

IMG_20170120_000640_759

Miri

1.) MOŽNÁ SE TAK NARODILA… ale spíš potřebuje pomoct omalovánkama

Když jsem začala psát tento článek, došlo mi, že by bylo fajn, aby v našem prvním příspěvku této rubriky, bylo i Mirino NEJ. Tak jí píšu: „Miru, napadá tě, co tě bavilo za poslední týden? Jaká věc nebo výrobek tě oslovil? A měla bys k tomu čas na pár vět?“ M:„Ještě jsem neměla čas ty brďo. Ale koupila jsem si dvě obyčejné řasenky a naprosto mi vyhovují.“ :good:   (mimochodem: její dodatek „…a naprosto mi vyhovují“ mě fakt pobavil) T:„Noo tak super! Jen mi řekni, jaké to jsou! A PROČ JSOU DVĚ???“ M:„Rimmel a Miss Sporty. Šla jsem pro jednu a nemohla jsem se rozhodnout, tak jsem vzala obě a obě jsou na objem!“ :wacko:

IMG_20170120_000239_547

A jaká jsou vaše nej uplynulého týdne? ;)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 541 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)