Small pig

Jak jsem se stala prasetem..

Tak jsme zase zpátky! Daly jsme si přes svátky pohodu – tzv. tvůrčí pauzu – že jako načerpáme inspiraci a veselé vánoční historky (protože opilé ze Silvestra od nás dvou bohužel nehrozí). Už 27. prosince jsem psala Miri: „Tak už víš, o čem budeš psát? Nějak jsem přes ty Vánoce vypla víc než bylo na pořadu dne!“ M: „Jako vůbec nevim!“ T: „Jsem totál vygumovaná!! Jako veselá historka z Vánoc? Spíš mám smutnou! Přibrala jsem zase aspoň sto kilo!“

Stejně jako loni – vypadám jako hroch! Tak jako každý rok jsem se válela u televize, cpala se cukrovím od maminky, mojí upečenou vánočkou, perníčkama, cukrovím od Vášovy maminky, sežrala jsem víc kapra než můj manžel a představte si, že letos jsem to ještě upgradeovala tím, že jsem si po příjezdu od manželových rodičů rozbalila ten obří TV balík chipsů a v průběhu půl dne jsem ho ujídala a prokládala karamelkami od mužovy mámy!!! Prase level číslo deset!

„Jsem jako vepř,“ říkala jsem po štědrém dni denně manželovi. No asi byste si řekli, že je logické s tím něco dělat, ale větu „Jsem jako vepř“ jsem pronášela většinou s čokoládou v ruce! Když se rozjím, nejde to zastavit! Zkoušela jsem pochopitelně zeleninu, jenže sáhněte si všichni do svědomí – ve srovnání se smaženým kaprem, bramborovým salátem nebo famózním biskupským chlebíčkem mojí maminky, je zelenina naprosto nechutná věc (na kterou teď musím přesedlat, protože ty kalhoty, do kterých jsem úspěšně zhubla, už jsou zase těsné!!!). 

Ale já v tom určitě nebudu sama! Vy jste všichni určitě taky tlustí, no ne? :cry: Už pro vás sháním zaručené tipy na hubnutí! :heart: A bacha! V 9 hodin vydáváme SOUTĚŽ pro ty, co chtějí zhubnout! Máme pro vás hubnoucí balíček od Hedera Spa Clinic v hodnotě 25 tisíc korun. ;-)

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 490 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)