img_20161205_225427

Levnější příkrmy? Víme, kde je seženete za polovinu!

Že svému dítku pravidelně každý den příkrmy vaříte? Pokud ano, smekám před vámi. Pokud ale patříte do kategorie matek, co příkrmy kupují, říkala jsem si, že byste byly možná rády za TIP, kde ušetříte a nebude vám tolik krvácet peněženka.

Emilce vařím, pokud stíhám, ale sehnat BIO je často dost oříšek, takže radši místo zeleniny, která je kdo ví odkud, vsadím na zeleninu ve skleničce, o které vím, že je v pohodě a je kvalitní. Navíc ty kombinace, které se prodávají, mi přijdou fakt super. Pochopitelně nevím, kde příkrmy, a jakou značku, nakupujete vy (klidně další tipy uvítám), já na doporučení kamarádky zkusila zajít do DMka a koupit příkrmy babylove. A některé kombinace mne zaujaly i u Hippu. Jenže určitě mi dáte za pravdu, že když takhle chodíte častěji a častěji, vrazíte do toho dost peněz.

Jenže bacha! Vy máte nás, abychom vám poradily, jak do toho nevrážet až tolik peněz ;-)  Už jsem zmiňovala, že mám super kamarádky? Ta samá kámoška, co mě poslala do…

…DMka, mi hned volala s tím, že byla v Drážďanech a nakoupila je tam za poloviční cenu. Vzhledem k tomu, že jsme plánovali s manželem udělat si výlet na vánoční trhy, říkala jsem si, že to omrknu a fakt. Třeba malá sklenička babylove, co stojí tady v DMku v ČR 15korun, tam vyšla na 9. Nebo hovězí příkrm, za který tady v ČR po mně chtěli asi 45 korun, tam vyšel na v přepočtu asi 22. Asi si každý spočítá, jak velký rozdíl pak v ceně je, když jich koupíte víc do zásoby.

A když už jsme u výletů k sousedům, o levných nákupech nám psala i jedna z vás v příspěvku Za hranice všedních dnů;-) A pokud máte i vy tip, kde co nakupujete levněji, sem s tím! Určitě tím uděláte radost dalším maminkám :good:

img_20161205_225352

img_20161205_225314

Pokud připravujete příkrmy doma, tady jsou tipy od Miri, jak je zamrazit  ;-) Jak zamrazit příkrmy

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 465 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

8 Komentářů

 • Sallerova Ruzena 6. prosince 2016 09:54

  Přesně, byli jsme v sobotu na nakupech v Regenu a zajeli do Dm drogerie a jak pisete za nakup sklenicek minimalne na mesic do zasoby a kosmetiky pro malou jsem tam nechala 30euro a kdyz jsem se byla podivat vcera tady v praze v Dm a spocetla kolik jsem usetrila tak jsem se nestacila divit :negative: takze za me uz jenom jen co to pujde nakupovat tyto veci do nemecka. :good:

  • Sallerova Ruzena 6. prosince 2016 10:01

   Jo a maminky co nemohou bohuzel kojit tak i UM jsou tam výrazně levnější než u nas.

  • Tereza
   Tereza 6. prosince 2016 21:23

   Je to fakt rozdíl! ;-)

 • markéta šelembová 6. prosince 2016 18:04

  :-) tak to se snad všeobecně ví ne?…v Německu je téměř vše levnější od dětské výživy (Hipp, Alete, Babylove,Bebivita,Milupa) počínaje, přes dětskou kosmetiku(Penatene, Hipp,) , prací prášky, jídlem konče. To byl poučný článek.

  • Tereza
   Tereza 6. prosince 2016 21:27

   Spousta maminek ten tip uvítala vzhledem k soukromým zprávám, co nám poslaly a co okomentovaly na Facebooku. Vás nikdo nenutil jej číst ;-)

 • Standa Chlup 8. prosince 2016 08:02

  v německu jsou příkrmy levnější protože se do nich přidává germánium a při nadměrné konzumaci může vaše dítě dopadnout takhle
  https://www.youtube.com/watch?v=mBI-xFirM-Y

 • Tipy, jak zamrazit příkrmy – Matky v nesnázích
  13.1.2017 - 7:06

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)