tm

SOUTĚŽ: Máte plačtivé miminko? Pak si zasloužíte vyhrát!

Pokud nás čtete pravidelně, určitě jste zaregistrovali, že jsem vydávala článek o tom, jak jsem vyzrála na pláč dcery. No a pokud nás nečtete pravidelně, tak to byl článek Tohle uklidní i dítě, kterému rostou zoubky. Po tomto příspěvku nám spousta z vás psala, jestli to opravdu funguje tak, jak říkáme a že byste takovouhle vychytávku chtěli doma.

No a představte si, teď ji doma mít můžete! Tedy pokud budete soutěžit! Jak na to? To se dozvíte ve videu!

Soutěž ukončíme během následujícího víkendu: Neřekneme, kdy přesně. Uděláme to podle toho, jak se nám to bude hodit  ;-) Znáte to – dvě matky, dvě děti, koše plné nevyžehleného prádla, o dalších povinnostech nemluvě. A sejděte se, aby se natočilo losovací video! Prostě náročný! Takže losovat se bude buď v sobotu nebo neděli, ráno, v poledne, nebo večer a v pondělí 28. listopadu se dozvíte, komu BabyShusher udělá radost. A teď už koukněte na video s podrobnostmi, jooo? ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 490 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

4 Komentáře

  • Gabriela Bumbalkova 21. listopadu 2016 07:53

    Sdílím

  • Silvie Ruibarová 21. listopadu 2016 08:38

    Sdílím :)

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)