15129938_701282880049171_138108827_n

Nejlepší dárek? Musí být správně zabalený!

Vánoce se blíží a já už se poohlížím po dárečkách pro moji rodinu. Letos se ale pozornost upře na Olího, který zažije stromek poprvé. Těším se na to jak malá holka. Bude mu pět měsíců, takže pečlivě vybírám, čím bychom mu s mužem udělali radost, aby z dárků taky něco měl. :heart:

A protože ho momentálně nejvíc baví, když může něco šustivého trhat, mačkat a muchlovat, rozhodla jsem se, že mu dárky zabalím tak, aby je sám zvládl (za pomoci a dohledu nás rodičů :rose: ) rozbalit.

Hodilo se mi, že jsem zrovna u jedné paní nechávala balit dárek pro kamaráda ke kulatinám. Povídaly jsme si a zabrousily jsme i na téma děti. A poradila mi, jak takové dárečky pro nejmenší balit.

Tady je několik jednoduchých tipů:

 • nejdřív je potřeba vybrat vhodný papír, který dítě zaujme, líbit se budou pohádkové postavy nebo výrazné barvy (záleží na věku dítěte)
 • na lepicí pásku zapomeňte, dárek papírem jen přebalíte a mašlí lehce převážete, aby děťátko mohlo za jeden konec zatáhnout a mašle povolila
 • látkovou stužku může nahradit i papírová ze střapců, které děti hodně lákají
 • jediné, co je potřeba hlídat, aby dítě nějaký ten kousek papíru nebo igelitu neutrhlo a nestrčilo si ho do pusy, rodiče, kteří chtějí být klidnější, můžou místo papíru využít radši krabičky, která se dá dobře otvírat a zavírat, ta zábavu s papírem skvěle vynahradí :yahoo:

Tak co, zkusíte to taky? Co chystáte pro své ratolesti  k ,Ježíšku´ vy? ;-)

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

5 Komentářů

 • Lenka 16. listopadu 2016 12:11

  Nasemu synovi bude na Vanoce take 5 mesicu a koupili jsme mu pejska od Fisher price

  • Mirka
   Mirka 17. listopadu 2016 02:49

   Leni, na toho jsem taky koukala a uvazuju o nem. :good: Opravdu mluvi, uz jste ho zkouseli? ;-)

 • Lenka 17. listopadu 2016 04:55

  Uz jsme ho zkouseli a i ukazali malymu, nevydrzeli jsme to Je to krasna hracka, synovi se to moc libi a jeste mozna vic se to libi nam Mluvi, ma 3 urovne, moc hezke rikanky. Mozna je to vic hracka pro me

  • Mirka
   Mirka 17. listopadu 2016 07:00

   ;-) To zní hodně lákavě! Asi ji taky koupím. ;-) Zatím ae mějte moc krásně! :bye:

 • Jak jsme bojovali s piškotem – Matky v nesnázích
  3.1.2017 - 7:03

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)