ggg

Kamarádky z JIPky

Když jsem opouštěla porodnici, ani ve snu by mě nenapadlo, že bych mohla zůstat v kontaktu s mými spolubydlícími. I když jsme na sebe ani pořádně neviděly a něco jsme sem tam na sebe houkly, na JIPce jsem si (přes postel – a ne jako přes postel jakože sex – ale doslova přes postel co byla mezi námi) padla do oka s Dominikou. A když jsem se přesunula na pokoj, kde jsme měly být dvě, oddychla jsem si, protože tam na mě čekala další supr holka, Jana.

Sem tam jsme si s holkama napsaly přes Facebook takové ty klasiky jako: „Kojíš?“ „Já taky ne!“ „Taky nemám mlíko!“ „Co prsa? Bolí?“ „Zkus to a tamto!!“ a říkala jsem si, že s největší pravděpodobností to u toho i zůstane, protože i když si lidé často říkají: „Musíme se vidět!“ většinou se to tak nějak v dnešní době nemyslí vážně, i když v tu chvíli to vážně myslíte. Pak totiž najedete na svůj režim, máte svých starostí dost a na nějaké „vidění se“ prostě nemáte ani myšlenky.

S Dominikou jsme si ale říkaly, že bychom to kafe mohly dát a nakonec to fakt přišlo. Nešlo ale jen o kafe. „Moje teta má salon, začínám se dávat do kupy. Nechceš tam jít se mnou? A dáme si tam to kafe,“ napsala mi Domča. „Třeba bychom vymyslely něco i pro vaše čtenářky,“ vábila mě!!! Jak jde o péči o tělo a blog, jsem nahraná, takže jsme spojily příjemné s užitečným, sešly se na Zličíně a vyrazily na kliniku.

aad

Musím říct, že klinika její tety se těm velkým a neosobním salonům vymyká. Je v bytě a tak je tam domáčtější prostředí a hlavně – teta Líba není zralá šedesátnice s upečeným štrůdlem (tedy nic proti štrůdlu), jak jsem si jí představovala, ale do 40 let se vejde stoprocentně. :yes:

Hnedka si mě vzala do parády a kromě toho, že potřebuju zpevnit (asi jako každá žena po porodu) mi zjistila i to, s čím jsem nepočítala. „Máte vychýlenou pánev, ale to dáme do pořádku,“ oznámila mi. „COŽE? Tak nejen, že jsem jak rosol v aspiku, ale ještě mám křivou pánev! To jsem to dopracovala.“ Naštěstí ne až tak špatně, když jsem to dopracovala k „tetě“ do salonu. ;-)

Čekala jsem, že mi udělá proceduru a čau, ona na mě ale vytasila, že od nich dostanu tříměsíční balíček a až se mnou skončí, bude ze mě nový člověk a abyste mi vy-naše čtenářky nezáviděly (i když vy jste pochopitelně nezávistivé a úplně nejlepší čtenářky, jaké můžeme mít), teta Líba má pro jednu z vás ten samý balíček (pochopitelně na míru-takže vlastně ne úplně ten samý :scratch: ), který dosahuje hodnoty 25tisíc korun. Čtěte nás a možná to budete právě vy, kdo jej vyhraje.  ;-)

Ale co jsem chtěla tím článkem vlastně říct je to, že jsem přesvědčená o tom, že lidé, kteří nám mají zkřížit cestu, nám ji zkříží! Vždyť z jednodenní JIPky můžete mít třeba kamarádku na celý život, na návštěvě u doktora vás může třeba jiná maminka inspirovat k podnikání, ale i při obyčejné jízdě autobusem se můžete dát třeba do řeči s někým, kdo vám udělá den hezčí  ;-) (i když teda ne asi v Praze, kde je to v MHD samej úchyl) Takže mějte oči otevřené ;-)

A jaké procedury jsem v Hedera SPA Clinic podstoupila v ten den já a na co jsou dobré? Čtěte příště! ;-)

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 511 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)