a81x7699

My jsme na podzim vybaveni a vy můžete být taky!

Myslím, že jsem nikdy neměla takovou radost, když jsem si kupovala, ještě jako bezdětná holka, něco na sebe, jako mám teď, když vybírám věci pro našeho chlapečka. Do obchodů s dětským zbožím chodím natěšená, jaké skvosty na ty mrňousky, zase objevím. :yahoo: A to i přesto, že jsme spoustu věcí na Oliverka dostali dárkem, což jsem už v jednom z mých předchozích článků zmiňovala. Ale zakažte si to, když jsou ty věci tak úžasné a navíc nestojí majlant?!  ;-)

Momentálně se raduju z oblečení pro syna z F&F, které udělá teď na podzim výbornou službu, a když nebude třeskutá zima, využijeme ho ještě i v zimě. Pokud tedy z těch věcí nevyroste. Což by ale neměl, protože je má teď o něco větší. :heart:

Naprosto mě dostal kožíšek s kapucí a ušima, který si Olí hodně oblíbil. Je lehoučký a stačí pod něj dát zatím jen bodýčko. Když je spokojený můj syn, jsem i já. :heart:  Radost mám ale i z dvou tepláčků, které jsou vespodu teplé a zeleného svetříku s nápisem. A když už, tak jeden overálek na spaní a jeden hodně jemný muchláček, se kterým se usíná jedna báseň.

Abychom tady jen nemluvili nebo nepsali o něčem, co nevidíte, rozhodli jsme se s Oliverkem pro vás věci nafotit. Já se tedy rozhodla a Olí neprotestoval. Naopak si myslím, že si focení docela užíval. :rose: Třeba vás některé kousky zaujmou a vyrazíte nakupovat. A kdyby se vám nechtělo opustit teplo domova, můžete se inspirovat zde Baby. Kamenný obchod je ale kamenný obchod. ;-) A protože se na blogu snažíme i doporučovat věci, které samy vyzkoušíme, můžu ho vřele doporučit. :good:

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

6 Komentářů

 • Anna 11. října 2016 10:52

  Jůůů, ten je nádhernej :heart:

  • Mirka
   Mirka 11. října 2016 18:11

   Děkujeme, Aničko. :heart:

 • Alena 11. října 2016 11:05

  Také jsem bezdětná ráda kupovala něco na sebe, ale když teď nosím pod srdíčkem našeho prvního synka tak to kupuji jen pro něj, chceme mu dopřát to co my s přítelem jsme nikdy neměli, lásku a hlavně štěstí z něho. V listopadu už na nás vykoukne tak kupuji postupně a nemít okolo sebe kamarádky který mi i pomáhají s daváním oblečků tak dnes nemám ani polovinu toho co teď. Chceme pro našeho syna jen to nejlepší. Takže se moc těšíme až tu bude s námi :yahoo: :heart: už od samého začátku se na něj těšíme. :yahoo:

  • Mirka
   Mirka 11. října 2016 18:14

   Alenko, to je krásné! :heart: Úplně vám rozumím, prožívala jsem to od začátku úplně stejně a prožívám dál. Je to ten největší dar, který nás může potkat. :heart: Držím moc moc palce, ať jste vy i miminko zdravé a dejte vědět, až bude děťátko na světě! Hodně štěstí a jsme rády, že zůstáváte s námi. :rose:

 • Magdalena D 11. října 2016 20:04

  Stejny kozisek jsem koupila i nasi Stelle… je doopravdy uzasny a hlavne prijemny :yes:

  • Mirka
   Mirka 11. října 2016 21:25

   Jééé, to máte pravdu, Magdalenko. :yes: Je opravdu moc příjemný. Jsem ráda, že vás kožíšek taky nadchnul! :good:

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)