img_2119

První svátek, foťák a kosti z kuřete

Domluvili jsme se s Terčinou rodinou a ještě několika páry našich kamarádů (většina z nich už má taky děti) a vypravili jsme se na Moravu do Mikulova. Kam taky může taková banda vyjet, že jo?  ;-) To už ale víte z Terčiného článku, který vyšel před tímto. Když jsme byli já a můj muž s touhle partou naposledy, byli jsme ještě bezdětní. Teď už jsme si výlet mohli užít i s naším chlapečkem Oliverem Maxmiliánem.

Chodili jsme na procházky a ochutnávali tamní lahodný mok, burčák. Tedy všichni dospělí kromě mě. Jako kojící máma jsem si musela nechat zajít chuť. Zato jsem si to vynahradila pořádnou porcí jídla. ,Seznámila´ jsem se s jedním kuřetem a celou půlku jsem ho sbodla. Já vím, měla bych se stydět.  :rose: To se mi nestalo snad sto let! Teda, ani nevím, jestli jsem vůbec někdy půlku kuřete snědla?! :scratch:  Že ale nekecám, přikládám fotky PŘED a PO dolů pod článkem. Vyfotil je můj muž, který byl mojí porcí a obranými kostmi na talíři tak konsternovaný, že to musel zdokumentovat.

Výlet do Mikulova měl ale pro nás ještě jeden extra důvod. Náš syn tam oslavil svůj první svátek v životě! Asi se budete smát, ale pro nás to byla ohromná událost, kterou jsme nemohli jen tak přejít.  ;-) Když se Oliverek v neděli ráno, na kdy svátek vycházel, probudil, měli jsme pro něj připravený dárek. Dostal svůj první foťák v životě. Látkový, čím si, co vydává zvuky, vycpaný. Dokonce má i blesk a místo čočky na objektivu zrcátko.  :good: Naprosto vymakaná hračička pro nejmenší. Oslavenec si ho dlouze prohlížel a zkoumal ze všech stran. Nejvíc ho ale zaujalo zrcátko, ve kterém se viděl a cosi tomu človíčkovi proti sobě vyprávěl. Musel toho mít hooodně na srdci, protože to byl dlooouhý monolog ve stylu ó-ó-ó-u-u-u-ú-ú-ú-ó-ó-ó a tak podobně. Něco jako dětská ,morseovka´. Když Oliverek odvyprávěl všechno, co chtěl, udělali jsme si na památku hned několik selfíček.  ;-) Ne tedy tímhle foťákem. ;-)

Od té doby s námi foťák cestuje všude. A zatímco já píšu tento článek, Oliverek ho má ve svém proutěném koši a v poklidu vedle něj spinká. Možná se nám doma rodí malý fotograf…?! :heart:

img_2020 img_2022 img_2040 img_2248 img_2250 image

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 401 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)