bbb

Kámoška přenáší: Jak dostat to dítě ven?!

Už je skoro týden po termínu! Ofiko měla rodit v sobotu a to dítě ne a ne ven! A to ještě několik dní před termínem šla na Sněžku! Jako fakt! Sice použila lanovku (no dobře, teď už to nezní tak hustě), ale stejně! Kdyby to na ni přišlo, porod na Sněžce (nebo na lanovce, kdyby se třeba zasekla :D) by nebyl asi úplně v pohodě.

Další dny jsem na Facebooku viděla, jak chodí s přítelem támhle do kina, támhle na večeři a protože (pokud si dobře vzpomínám) já už posledních deset dní před porodem jen ležela, funěla a manžel mě zvedal z gauče, tak většina mých komentářů pod jejími fotkami zněla následovně:

„Ty kráso! Nemáš být doma a čekat až to přijde?“

nebo

„Ty vole!“ (to bylo u té Sněžky!!! No co – byla jsem v šoku! Tak mi promiňte!)

Naše ostatní konverzace od prokaučovaného termínu vypadají ale následovně:

T: „Tak co? Rodíš už?“

L: „Ještě ne! Ale Milanovi se zdá každou noc, že rodím!! Ten už je úplně vynervovanej.“

Takže jako správná kamarádka jsem ji nemohla nechat valit se jen tak! Když už se dávno nemá valit!!! A společně jsme začaly vymýšlet, jak její miminko z břicha vypudit! „Od teď budu zkoušet babské rady. Večer si dám sklenku červeného vína v horké vaně a pak si to rozdáme (s jejím partnerem! Ne se mnou!) …to by bylo,abychom ho nevypudili!!!“ psala mi kamarádka a tady jsou další tři „vypuďovací“ věci, na které jsme si vzpomněly!

1.) Dlouhá procházka

2.) Sex

3.) Ostré jídlo

Hlavně ale co musím říct – já tohle čekání kvůli plánovanému císaři nepoznala!   :unsure: Jen vím, že jsem se modlila ať to na mně nepřijde dřív, protože v mém případě by to byl asi průšvih. Tak, Lůco! Šup, jdi si vyběhnout schody! Třeba to už konečně praskne! ;-)

A vy, čtenářky, posílejte tipy pro mojí kamarádku, jak konečně porodit! :mail:

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 438 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

4 Komentáře

 • Klára 28. září 2016 07:13

  Akupunktura a válení na gauči. Protože děti se nejčastěji rodí v noci když je maminka v klidu. Tak ať zkusí den nebýt tak aktivní. Já teda byla také hodně aktivní až do porodu, ale mě pomohla asi ta akupunktura nebo mimi prostě už chtělo ven.

  • Tereza
   Tereza 28. září 2016 10:04

   Takový tip nám na FB ještě žádná z maminek nedala! Díky ;-)

 • Linda Bernátová 28. září 2016 21:57

  Určitě to přijde každým dnem. Doporučuji smích až se za břicho popadat :yahoo:

  • Tereza
   Tereza 28. září 2016 22:51

   tak to u ní nebude problém! :D

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)