m-t-16-129

Pomóóóc! Začínám blbnout…

Nechoďte nakupovat, pokud si opravdu nejste jistá, že jste při smyslech. Ne, že bych si myslela, že nejste, to ne, ale někdy k tomu člověk sklouzne dřív, než by luskl prstem. Vysvětlím. :rose:

Každé miminko si oblíbí nějaký způsob, který ho utiší, když pláče nebo ho něco trápí. A náš chlapeček se, kromě chování v náručí, hrozně rád vozí v kočárku. Jen co ho do něj položím a objedu blok domu, zklidní se a po pár minutách i tvrdě spí. Někdy stačí i jen ježdění na jednom místě – tam zpátky – tam zpátky, což se stalo za poslední dva měsíce mým pravidelným rituálem. Určitě víte, co myslím… ;-)

Jednou takhle, cestou z procházky, jsme se zastavili nakoupit nějaké potraviny. To se k nám přidal i můj muž, který zrovna dorazil z práce. Vezl kočárek, aby si malého také užil, zatímco já v obchodě popadla pojízdný nákupní koš a objížděla s ním regál za regálem, abych si vzpomněla, co jsem to vlastně potřebovala. Seznam jsem totiž jako vždy nestihla sepsat (tolikrát jsem si řekla, že příště už ho napíšu!), takže jsem lovila v paměti, co doma chybí. A jak si tak přemýšlím, manžel mi říká, že se jede podívat, jestli mají jeho oblíbenou zmrzlinu. A že kočárek s Oliverkem bere s sebou. Odkývala jsem, že ano a vrátila jsem se k nákupu. Po chvíli, co jsem byla zabraná do výběru potravin, jsem zčervenala jak zralý červený rybíz! Proč? Přistihla jsem se, že jezdím v pravidelném rytmu u regálu s plným nákupním košem tam a zpátky – tam zpátky a dělám u toho svým maminkovským ššš… !!!! Chápete??!! No, fakt, nekecám!

Okamžitě jsem se rozhlédla kolem sebe a zhruba o deset metrů dál stál jeden zamilovaný pár, který se na sebe culil. Jak moc pochopili, že jsem si nákupní koš spletla s kočárkem, ve kterém se snažím utišit svého syna, nevím, ale pokud to vnímali, tak to naštěstí přešli s grácií. Já jsem ale otamtud ujížděla, co mi nohy stačily a sama sobě jsem se musela smát, a zároveň si přiznat, že asi vážně začínám blbnout…! :wacko:

Jediné, co mě uklidňuje, že tahle ,blbnoucí nemoc´ nepostihla na mateřské jenom mě, ale i Terku. To se ostatně dočtete tady Šššššš-šílená! Jsem ššššílená! .

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 402 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

1 komentář

  • Jak jsem začala trpět samomluvou – Matky v nesnázích
    25.4.2018 - 6:01

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)