14302592_662529817257811_1589117473_n

Úsměv, kterému se nic nevyrovná

Denně nepřestávám děkovat za to, jaké štěstí mě s příchodem na svět našeho chlapečka, potkalo. Ve chvíli, kdy už jsem myslela, že se děťátka zřejmě nedočkám, se to stalo. Od té doby věřím na zázraky a užívám si se synem každičký okamžik.

A včera jsem s ním zažila nádherný moment, který mi už navždy zůstane v srdci i v paměti. Chvíli před tím, než jsem šla Oliverka vykoupat, ležel na gauči, a jak jsem ho tak hladila po hlavičce a cosi jsem mu vypravovala, najednou zvedl ručičky, jako by mi chtěl jimi něco říct nebo vyjádřit a ve tváři vykouzlil svůj první úsměv v životě! Ten doopravdický veliký úsměv, na který jsem se, jako máma, tak strašně moc těšila. Myslela jsem, že se štěstím zblázním! :rose:  

A nebyl to žádný rychlý úsměv. Kdepak. Byl to dlouhý nefalšovaný úsměv, pro který bych vraždila. :heart: Přála jsem si, aby ten okamžik nikdy neskončil. Začala jsem na syna dělat skopičiny a smát se s ním a jemu se to líbilo. Pořád měl pusinku od ucha k uchu a radostně reagoval, a i když celý úsměv mohl trvat několik vteřin, do mě tím, za tu dobu, vlil neskutečné množství energie.

Vím, že není dobré používat klišé a sama je nemám ráda, ale tady si ho (snad nad tím pro jednou zavřete oči :rose: ) neodpustím. Dítě je to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat! :heart:  

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 403 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)