Snímek obrazovky 2016-08-17 v 23.43.42

Matky cvičí se Skoticí

Pevná vůle nikdy nebyla mojí silnou stránkou. Někdy ale, když se kousnu, dokážu mít pevnou vůli a když jde navíc o cvičení a začnu vidět výsledky, nakopne mě to ještě víc. Pokud jste se mnou začaly, holky, cvičit, určitě se cítíte tak skvěle jako já :yahoo: (po poslední náloži jsem obzvlášť šťavnatá :D)

Řekněme si to ale narovinu! Ať už jste schopné se k tomu dokopat nebo ne, já za své cvičení vděčím vám. Musela jsem to totiž ohlásit takhle veřejně, že začínám cvičit. Jinak bych nebyla schopná vstát a flákala bych to. Takhle vím, že cvičit musím. Už jen proto, abych pro vás měla video. Takže vám děkuju, čtenářky naše!

A teď udělám něco já pro vás! Byla ráda, kdybyste zvedly ty své líné zadky a pokusily se z nich udělat zadečky :) Ať to nedělám jen pro sebe! A manžel ať to nestříhá zbytečně! (nebo to budu mít u něj hodně drahý!) Výjimku můžou mít pouze xxl modelky, kterým větší křivky zajišťují obživu! ;-)

Dokonce jsem to video pro vás speciálně přejmenovala! A abyste věděly, že fakt jedu ty série, které jsou ve videu uvedeny, když vydržíte koukat do konce, poznáte, že to neflákám, protože takhle zhuntovanou jste mě ještě neviděly!  :cry:

Kdyby se vám líbily jen ty oblečky, co mám na sobě, tak ty jsou od F&F (a jen tak mimochodem – zeštíhlují!!!!)

Pokud byste si chtěly s Jančou zacvičit osobně, najdete ji tady: Jana Scott (Bacha ale ať ji moc nezaneprazdňujete, aby se stíhala věnovat i mně ;-) )

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 490 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)