M-T-16-162 (1)

Pod taktovkou diktátora

Jak víte, v úterý a pátek mám pro vás vždy nové cviky. A proč tomu tak dnes není? Ne, nevykašla jsem se na cvičení. Stále mám pevnou vůli. Včera jsem opět s Jančou cvičila. Tentokrát jsme pro vás opět natáčely videa. Podle nich jste dnes klidně, mámy a Ondro, mohli cvičit… Jenže! Stalo se to, že můj muž zhlédnul ta poslední videa a řekl mi, že se na to nedá koukat. „Proboha, vždyť jsi dělala v televizi! Jak tohle můžeš pustit ven??“ Snažila jsem se obhajovat, že jde jen o to, abyste si to pustili a prostě podle toho cvičili. Bez úspěchu. Poté, co jsme s Jančou docvičily, já si dala sprchu a začala balit věci, abychom mohli vyrazit k manželovým rodičům, mi manžel říká: „Obleč si na sebe znovu to oblečení na cvičení! Jdu tě dotočit a udělám ti znělku.“ Nechtělo se mi, ale udělala jsem to. A pak to začalo.

Muž: „Hele půjdeš takhle proti mně a zamáváš do kamery!“

Já: „Nebudu mávat do kamery, jak idiot!“

Muž: „Jo, bude to vypadat dobře!“

Já: „Necvičím proto, abych mávala do kamery.“

Muž: „Dělej. Prostě poď těsně před, usměj se, zamávej a jdi pryč.“

Takže jsem se překonala a udělala to.

Muž: „Pane bože, proč tak mžouráš? Máš místo očí dvě škvíry!

Já: „Ty nevidíš to slunce? Nedokážu je mít otevřený proti slunci!“

Muž: „Proboha, vždyť jsi dělala reportérku! Kolikrát jsi koukala do kamery? Milionkrát! Kolikrát proti sluníčku a muselas vypadat normálně? Milionkrát! Takže koukej na mě s očima otevřenýma a mávej!“

A tak jsem otevřela oči, myslela jsem, že oslepnu a mávala do kamery jako blbec. Pak si to manžel otevřel v počítači a říká: „Ta chůze ti nejde. Je to fakt strašný! Obleč se znovu a uděláme to ve stoje. Chodit nebudeš.“ Nevěřila jsem vlastním uším! Můj milovaný manžel se změnil v diktátora. Vím, že to dělal pro mě a pro vás a tak jsem neochotně opět oblékla mé hadříky z F&F a šla mávat do kamery. No a pak jsme zjistili, že je málo času a jeli jsme. No a ta videa doděláme o víkendu!  :yes: Tak snad se vám to bude líbit a zacvičíte si se mnou! ;-) Tady je důkaz místo slibů – mé včerejší foto s mojí trenérkou Janou Scott.

2016-08-11-20-55-45-820

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 465 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

1 komentář

  • Cvičme v rytme se Skoticí 4 – Matky v nesnázích
    15.8.2016 - 8:03

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)