thumb_20160808_081356_1024

Cvičme v rytme se Skoticí 3

Zdravím všechny cvičící! No nebudeme si nic nalhávat – bolí mě zase nohy a taky zadek! :D Nedávno se mě kámoška na to cvičení ptala. „Tyjo, já bych cvičila, ale vždycky si řeknu, že až zítra. Vůbec se mi nechce! A přitom mi to servíruješ na stříbrném podnose!“ Tak jsem přemýšlela nad tím, jak jí k tomu dokopat. No a vás pochopitelně taky, pokud to máte stejně jako ona.

Napadlo mě to vlastně až těsně ráno před cvičením. Poté, co jsem s nechutí vstala. A že se mi fakt tentokrát nechtělo! Jenže pak jsem se trochu probrala tím, že jsem musela přebalit a nakrmit Emilku. Došourala jsem se do šatny a pak to přišlo. Když jsem si oblékla moje nové věci na cvičení, tak se to otočilo.

Takže tip, co pro vás mám, zní: Pokud se vám do cvičení nechce, kupte si něco hezkého na to cvičení. Možná jste si všimli už minule, že jsem vychvalovala Active od F&F, ale musím k tomu ještě něco dodat. Když pominu super materiál a cenu, zdá se mi, že ty jejich legíny nádherně stahují břicho! Vždycky, když to na sebe před cvičením hodím, připadám si tak o tři kila minimálně hubenější :yahoo: Jako vím, že ještě nemůžou být znát výsledky, ale máte pocit, že jsou! A to vás neskutečně namotivuje. Teda alespoň já se víc na to cvíčo těším.

Tentokrát jsme s Jančou (když kliknete na její jméno, dostanete se na její stránky) zkoušely i videa. Zatím v tom tedy moc zdatné nejsme, technika místy selhávala :unsure: , takže něco na fotce, něco na videu, ok?   ;-) A vy máte za úkol mi pak napsat, jestli víc vyhovují videa a nebo fota! Upřímně – nevím, za co se modlit. Obojí je strašně náročné a přiznávám, že teď už je půlnoc. Morduju se s tím už asi tři hodiny. Tak snad nám odpustíte, že tady nebudou všechny cviky.

Celá délka videí by se sem nevešla, takže jsou krátká, abyste viděli rozsah pohybu :) Vše opakujte ve třech sériích každá po 10-12x provedení cviku!

Tak a teď už poďme!

Na střídačku pravá ruka k levé noze, levá ruka k pravé noze

Dřepy

Začínáme v pozici ve stoje, nohy od sebe na úrovni kyčlí a špičky mírně vytočené ven. Zabráníme tím kolenům které mají tendenci chodit do středu (písmeno X)  a dochází k poškození kolen… Pohyb vychází od kolen dozadu, jako bych si chtěla pomyslně sednout na židli za sebou. Jdeme do dřepu a končíme v pozici pravého úhlu mezi kyčlí na stehnem. Důležité je stále tlačit paty do země a nezvedat je! Výdech při dřepu a nádech při pohybu do stoje. Cvik provádíme 10-12 krát ve 3 až 4 sériích.

20160808_080338

Skvoty z leva do prava a z prava do leva

Spodní břicho

V této pozici vydržte 30 sec – na každé straně 30! Tím, že si dáte ruku nahoru, vytáhnete nahoru i bok :)

20160808_084731

3×12!

Nataženou nohu nahoře a kmitáme nahoru a dolůthumb_20160808_083445_1024 

Natažená noha nahoře a pokrčujeme a napínáme

thumb_20160808_083444_1024

Kliky o zeď :)

thumb_20160808_085553_1024

Omlouvám se za stručnost, popř.špatně natočené video, ale je to poprvé, tak snad nám to odpustíte :) Zatímco vy to teď ráno čtete, já doufám ještě spím, protože jsem z toho vkládání a krácení videí úplně grogy! Víc než z toho cvičení!

Tak šup, holky a doufám, že i kluci?

hhh

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 489 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

2 Komentáře

 • ondřej čálek 9. srpna 2016 16:16

  hezký ale radši foto seká se to terez

  • Tereza
   Tereza 9. srpna 2016 16:27

   :( OK :( Ještě to příště zkusím natočit v nižší kvalitě, aby se to nesekalo :)

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)