brisko 1

Tak už mají jméno aneb Jak Mauíka přejmenovali…

Pokud nás čtete pravidelně, určitě víte, že Mirino miminko mělo „pracovní“ jméno Mauík. Jednu chvíli jsem si říkala, že nakonec u tohoto jména zůstanou! Zní to jako klučičí jméno, viďte? :)

Zdá se, že měli moji kamarádi nějaký šestý smysl, protože jak už jsem zmínila, chlapeček se jim opravdu narodil. Bylo to dnes 11.7. 2016 v 8:27! Mauík je o jeden centimetr delší než naše Emilka, když se narodila (to se bude hodit, pokud se jednou vezmou), má tedy 49 centimetrů! S tou váhou bude ale muset tu naši holku dohnat! Je za ní o pár gramů pozadu. Váží 2690 gramů :)

Po dloooouhééém vybírání, které nám všem drásalo nervy, se rozhodli pro nádherné jméno! Celou dobu si za ním Mirinka stála. Celou dobu si přála Olivera. Nakonec to ale není jen Oliver, ale Oliver Maxmilián! :) Krásná kombinace, co myslíte? Já ho dnes zapíjet s ostatními nemůžu, tak bych mu ráda popřála alespoň prostřednictvím našeho blogu.

Milý Olivere,

oslovuju tě pouze Olivere, protože tak tě budou oslovovat úplně všichni. :) Hned na začátku bych ti chtěla popřát, aby ses rozhodoval o něco rychleji než tvoje máma a táta. Jména pro své děti vyber včas! ;-)

Přeju ti, aby cesta, po které budeš životem kráčet, nebyla tak trnitá, jako pokusy o tvé početí. Z celého srdce ti přeji, aby byl tvůj život o to jednodušší, překážky aby se daly vždy hravě vyřešit. Aby tvoje maminka a tatínek tady pro tebe byli za každých okolností. Věř mi ale, že větší lásku nemůžeš čekat od nikoho jiného na světě než od těch dvou. Pokud jsi čekal tam někde na to, jaké rodiče si vybrat, měl jsi šťastnou ruku a vybral sis ty nejlepší, co byli k dostání. Před pár lety by se tady na ně určitě stály fronty větší než na banány. Budou tě milovat každou vteřinu od rána do večera, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce a dokonce i v tom přestupném! ;-) Dělej jim proto jen radost a pokud s tebou bude někdy těžká řeč, mysli na to, že vše, co ti zakážou, nebudou dělat z rozmaru, ale jen pro tvé štěstí! :heart:

Těším se až se seznámíte s Emilkou :heart:

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 530 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)