ořez

Záhada řvoucí Emilky vyřešena

Tak už máme zase posledních pár dní hodné miminko! Před nimi tady ale byly tři, možná čtyři dny, kdy šílela nejen naše malá Janatová, ale i já a můj manžel.

Pamatujete, jak jsem psala recept na prdíky? No, tak je to tady zase! Nebojte, nezešílela jsem! Ikdyž to teď vypadá, že prdíky jsou můj život, když už píšu druhý článek, ale mám tady jeden důležitý poznatek. Minule jsem vychvalovala Espumisan.. No a představte si, že pár dní poté přestal fungovat. Nevěděla jsem, čím to bylo. Výsledkem bylo ale nešťastné uplakané dítě. Tím ale nemyslím pláč jako pláč, ale neutišitelný řev!!! Ano, řev jako řev!!! Dala jsem na vás – naše čtenářky a koupila tedy kapičky Bio Gaja.. K tomu jsem masírovala bříško a výsledek? Žádný! Jen jsem slyšela plakat svou peněženku! A nebyl to pláč, ale řev jako řev.

Začala jsem tedy pátrat po tom, co se to vlastně děje, že poslední tři dny jsou pro naši holčičku peklem. Vždyť jsem všechno dělala správně! Jedla jsem nekořeněná jídla, den staré pečivo, vyhýbala jsem se všem těm zakázaným věcem a přesto – naše dcerka nám v noci nedala spát, řvala tak šíleně, že jsem se bála, aby se jí neudělala kýla.

Asi málo kdo to říká, ale… Ještě že mám tchyni! Manželova maminka na to kápla. Napadlo ji, jestli jsme neměnili značku kojenecké vody (pro ty, co nás nečtou pravidelně – musím hodně dokrmovat). No a hádejte co! Samozřejmě, že jsme ji měnili! A když jsem se podívala zpět – časově by to i odpovídalo. Problém tedy nebyl ve mně, ale v dokrmech připravených ze špatné vody.

Manžel tedy zajel koupit tu značku, se kterou jsme začínali a světe div se, šílené křeče přestaly. Teď už si naše malá jen tak „pobrekne“, když to na ni přijde. K velkému pláči to ale nesměřuje. Máme zase zpátky šťastné, spokojené miminko, kterému sem tam namasíruju bříško a dám Espumisan. Ten totiž už zase spolehlivě funguje..

Kojeneckou vodu kupujeme tuto:

PicsArt_07-06-12.58.32

Rozhodně už nikdy nechci vidět tuhle!!!!

PicsArt_07-06-12.57.54

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 530 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)