20160622_115053

Emilčiny oblíbené hity

Včera jsem se rozepsala na téma zpěv a o také o tom, že ten můj zpěv se moc za zpěv vlastně považovat nedá. Naštěstí naše dcera nemusí poslouchat jen to, co vyjde z mého hrdla. Kromě toho, že manžel zpívá docela obstojně (a dokonce hraje na kytaru), jí můžu pouštět všechno možné a na různých „přijímačích“. Ale hezky pěkně od začátku.

Každá máma ví, jak je někdy těžké uspat miminko. Můžete jej unavit koupelí, nacpat k prasknutí Sunarem (v mém případě Nutrilonem) a ono stejně pořád ne a ne spát. Nejhorší to je v noci, kdy se jako zombie ploužíte s dítětem zpátky k postýlce a doufáte, že jen co ho tam vložíte, zabere tvrdě a okamžitě jako starý dřevorubec. Jenže někdy to bývá jen takovým snem v mlžném oparu, naše touha… REALITA je bývá často jiná a DRSNÁ! A proto jsem se rozhodla vás zachránit! Prozradím vám totiž, co poslouchá moje Emilka, která na své oblíbené hity usíná do několika minut!!!

Emi

Kromě toho, že má k dispozici hrající kolotoč nad svou postýlkou a v obýváku už začíná zkoušet nové lehátko s asi dvacítkou různých zvuků, ještě než jsme přišli k těmto věcem, měli jsme jiný recept na sladký spánek. V některém z dřívějších příspěvků psala Miri o uspávacích zvucích vysavače, moje dítě si ale vystačí s obyčejným deštěm a bouřkou!

Musím vás ale upozornit na jedno! Pokud si jen na chviličku lehnete, zaručeně vás to uspí taky! ;-)

 

No a pro ty z vás, co jste ještě nečetli, jak to umím rozbalit se svým repertoárem, mám odkaz na příspěvek právě tady  ;-) http://matkyvnesnazich.cz/2016/07/04/gottak-ze-nebude/

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 438 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

1 komentář

  • Rituály: Zbytečnost nebo nezbytnost? – Matky v nesnázích
    30.1.2017 - 7:05

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)