20160509_180034

Čas zjišťuji z plechovky ..a nemám mléko na mozku!

Víte o tom, že se stačí podívat do plechovky a zjistíte, kolik je hodin? No, já bych tomu také nevěřila, kdybych jednu takovou plechovku nedostala.

Když jsem šla dělat jeden z rozhovorů do naší sekce VIP rodiče, po skončení akce jsem dostala malou odměnu. Taštičku, která byla hodně lehká a v ní byla malá plechovka. Říkala jsem si: „Co v tom bude za blbost? Ta snad neváží ani gram!“ Hodila jsem si papírovou tašku do kabelky a skoro jsem na ní zapomněla!

Vzpomněla jsem si na ni až doma, plechovku vytáhla a než jsem ji otevřela, přečetla jsem si nápis O CLOCK. „V tom přeci nebudou hodinky, že ne?“ pousmála jsem se.

20160509_180031

A tak jsem vzala za otvírák přidělaný k víčku a tak jako obvykle otvírám tuňáka nebo nebo jakoukoliv konzervu s poživatelným obsahem (a že jsem za tu dobu, co jsem těhotná, takových dobrot spořádala víc než dost), jsem otevřela i tuhle. No a k mému překvapení – opravdu tam byly hodinky! Prostě hodinky z plechovky v barevné kombinaci, nad kterou bych se v obchodě snad ani nepozastavila. Ne, že by se mi nelíbila. Ba naopak – ty barvy mi na léto přijdou více než dokonalé. Spíš bych se ale bála, že mi k ničemu nebudou ladit. A ono ne! Úplnou náhodou seděly k tomu, co jsem měla právě na sobě. :good:

20160509_180332

Tak jsem se začala pídit po tom, co kdybych chtěla takové hodinky v plechovce někomu darovat! Prostě vybrat plechovku a čekat, co v ní bude?  To by ale nebyly moc dobré nákupy, kdyby se po otevření hodinky nelíbily! Kromě toho, že jsem zjistila, že je tento gumový skvost i voděodolný, tak kdybych si chtěla nějaké další takové „gumáky“ v plechovce koupit, můžu si je barevně sama nakombinovat! A pak půjdou do plechovky!   :yahoo: Přijde mi to jako fajn dárek! Co myslíte? ;-)

Pokud byste se chtěly, holky, mrknout na různé další barevné kombinace, najdete je na stránkách obag.cz

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 438 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)