1

Táto, výš už mě nehááázej!

Myslela jsem, že už mě kolem dětí nic nepřekvapí. Ale, když jsem viděla video, kde tátové ,dovádějí´ se svými dětmi, zatajil se mi dech! Měla jsem pocit, že to snad musí být panenky a ne živé děti, ale bohužel. Těm malým drobečkům může být sotva půl roku a muži je přetáčejí a vytáčejí tak, že nad tím zůstává rozum stát. :wacko:

A to nemluvím o tom, že ti malí chudáčci jsou úplně nazí a velcí otužilci je v zimě ještě vykoupají v ledové vodě. Brrrr…

Tohle bych se svým dítětem nikdy nedovolila! Myslím, že bych musela být blázen, kdyby ano. Dítě ještě nemá vyvinuté klouby, prostě nic a tyhle psí kusy jim můžou tak akorát ublížit. Těžko říct, jaké byly okolnosti natáčení takového videa. Třeba se najdou ti, kterým bude tohle ,hraní´ připadat normální, ale mně to prostě rozum nebere. :scratch:

Ta děťátka sice vůbec nebrečí, ale buď jsou v takovém šoku, co se s nimi děje nebo je tohle cirkusové číslo opravdu baví. Anebo, že by nový módní trend hraní rodičů s dětmi? Pochybuju…

Co na to říkáte vy? Dovolily/i byste tohle se svým dítětem?? Napište nám do naší Drbárny na blogu, těšíme se na vaše názory! :bye:  

Zdroj: youtube

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 404 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)