TerezaJ16-251

V tomto videu se zaručeně poznáte!

Taky jste si v těhotenství říkaly, že kdyby vás při některých činnostech někdo pozoroval, musel by stoprocentně padnout smíchy?? :yahoo:  Pokaždé, když mi něco spadne na zem, orosí se mi čelo už jen z té představy, jak se snažím vymyslet, jak bych si to co nejvíc ulehčila! V hlavně se mi pak odehrávají varianty různých postupů, ze kterých nakonec vyhodnotím ten nejpohodlnější pohyb!

Stejně jako každé ráno mi po probuzení projíždí hlavou myšlenka: „Bože, zase se nebudu moct zvednout.. Nezkusím tentokrát nějakou jinou variantu? Je opravdu podepření na jednom lokti a následně opření o druhou ruku ten nejefektivnější a nejpohodlnější způsob?“ ..a pak to prostě udělám! Nadechnu se a vstanu hezky pěkně „po staru“, protože cokoliv jiného nefunguje!

Na půjčování manželových triček zatím ještě nedošlo, ALE spím v jeho trenýrkách! Jsou tak strašně pohodlné! S tím břichem už stejně nejsem sexy, takže pouhá představa, že se soukám do nějaké košilky, by mě asi zabila!

A teď už se dostávám k videu!!! ;-) Když mi ho nedávno kamarádka poslala, říkala jsem si, že se o něj musím s vámi podělit !!! Alespoň v jedné ze situací se totiž stoprocentně poznáte!  ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 465 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

1 komentář

  • ..den, kdy jsem začala okrádat manžela.. – Matky v nesnázích
    16.5.2016 - 6:02

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)