navodopr

Táta hrdina a nebo nešika?

Většina z vás nám píše, jak jsou vaši muži úžasní, jak se dokázali poprat s přebalováním, krmením a dokonce i oblékáním! Samozřejmě mluvím o těchto úkonech ve spojistosti s miminkem. Předpokládám, že každý z nich se nakrmí i oblékne sám.. A přebalování snad žádný z nich nepotřebuje!!!

Já mám samozřejmě také moooooc šikovného muže! :heart:   Doma zvládne všechno opravit, natřít, nalepit, zašroubovat, vyvrtat….ale co se týče běhání kolem miminka, zatím jsem neměla příležitost jej „otestovat“ :) (neboj, to přijde miláčku!) S Miri jsme si ale říkaly, že přece musíte mít nějakou vtipnou historku o tom, jak si váš drahý nevěděl s něčím kolem miminka rady. Pokud byste se o to s námi chtěly podělit, můžete na info@matkyvnesnazich.cz :bye: My si totiž na vlastní vtipné zážitky musíme ještě nějaký ten pátek počkat!

NAPIŠTE NÁM VAŠI HISTORKU! Pokud by náhodou chtěli zareagovat i pánové, tak VY (muži) nám napište něco pro změnu o vaší hysterce. Historky už totiž budou psát dámy :mail:

navod

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 511 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)