DSC_3719_1

Pořádně se zmastit! A jaký je váš tip?

Mazat, mazat, mazat! Jinak strie, strie, strie! Olej? Krém? Máslo? Sádlo? Věřit babským povídačkám, reklamám a nebo doporučením známých osobností, které často propagují značku, od níž získávají zaplaceno? Čert aby se v tom vyznal!

Přiznám se, že každý večer se matlám krémem tak, že vypadám jako škvarek, který by potřeboval znovu sprchu. Říkala jsem si, jestli je vůbec to tělové mléko, kterým se mažu, vhodné a zda by jiné nebylo lepší. Když jsem úplně poprvé zavítala do lékárny s tím, že bych chtěla Bi-Oil, který na mě vyskakoval z každé reklamy, pak jsem uviděla tu malou mini pidi lahvičku a následně tu cenu (650Kč za pár kapek), zeptala jsem se na férovku prodavačky: „Prosím vás, opravdu je ten olej tak úžasný a nepostradatelný?! Nebo se můžu mazat čímkoliv?“ Říkala jsem si, že mi pravděpodobně neodpoví podle pravdy, protože jejím úkolem je prodávat. Slečna ale překvapila. „Hlavně se mažte. Ono je asi jedno čím, ale promazávejte ať je ta kůže hezky elastická a netrhá se,“ řekla.

Takže jednu chvíli jsem používala tělové mléko, co jsem dostala od kamarádky, teď zkouším Mixu pro extrémně vysušenou pokožku a nedávno mi kolegyně doporučila okurkové bambucké máslo. Napadlo mě ale, že bychom mohly udělat seznam vašich oblíbených produktů, kterými jste se mazaly. Tak sem s nimi!!! Každému vyhovuje něco jiného a můžeme se vzájemně inspirovat!

Foto: Zdroj: Radka Pipotová https://www.facebook.com/radkapipotovaphotography/?fref=ts

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 541 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

5 Komentářů

 • Tereza P 1. března 2016 19:52

  Bi oil za 650Kc ??! Kupuju ho za 10eur. Pisni,privezu ti ho Terez.

  • Tereza
   Tereza 1. března 2016 23:06

   Jo! Jako fakt! Na Smíchově!

 • Barbora H. 2. března 2016 13:08

  Já Bi-Oil taky v těhotenství používám, jsem teď ve 30tt :-) A kupovala jsem ho v DMku za 300 Kč :good:

  • Tereza
   Tereza 3. března 2016 13:39

   No to koukám, že jsem měla štěstí na extrémně předraženou lékárnu! :wacko:

 • Vaše rady, čím se mají těhule namazat! – Matky v nesnázích
  19.1.2017 - 22:04

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)